Węgiel

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Węgiel do kominka

W wielu domach czy ogrodach możemy zauważyć kominki. To świetne źródło ciepła, ale również zapewnia doskonały klimat, zwłaszcza w zimowe wieczory, kiedy chcemy poczuć świąteczną atmosferę. Pewnie wielu z nas marzy o tym, aby przy Wigilijnej kolacji móc oglądać palący się ogień. Aby było to możliwe, koniecznym jest zaopatrzenie się w odpowiednie oprzyrządowanie oraz węgiel do kominka. Taki wykorzystamy również do rozpalania grilla czy ogniska. Sklep Carrefour oferuje węgiel kominkowy najwyższej jakości. Spełnia europejskie normy  DIN EN 1860-2 potwierdzające wydajność oraz niezawodność produktów. Brykiet kominkowy, jaki posiadamy w swoim asortymencie, to ekologiczny brykiet kominkowy bez dodatków chemicznych substancji, bezpieczny dla człowieka oraz środowiska. Nie wydziela nieprzyjemnego zapachu i zapewnia długie żarzenie się.

Brykiet kominkowy w dobrej cenie

Brykiet do kominka spełnia swoją funkcję również przy rozpalaniu grilla czy ogniska na świeżym powietrzu. Mimo podmuchów wiatru świetnie się żarzy i gwarantuje długie utrzymywanie płomieni. Brykiet kominkowy jest bezpieczny dla człowieka, nie wydziela szkodliwych substancji, dlatego spokojnie można wykorzystać go w domowych kominkach i zamkniętych pomieszczeniach.

Kaloryczny węgiel opałowy do kominka

Węgiel opałowy to nie wszystko. Należy również zadbać o inne akcesoria, takie jak misa paleniskowa, która pozwala stworzyć doskonałe podłoże pod żarzący się węgiel. Dzięki wykorzystaniu takiego produktu unikniemy większego zabrudzenia popiołem – ten skupi się w jednym miejscu, a my będziemy mieli mniej sprzątania. Jeśli zainwestujemy dodatkowo w osłonę, zapobiegniemy wydostawaniu się dymu z kominka, a to będzie sprzyjało kilkugodzinnemu siedzeniu przed ogniem. To doskonałe rozwiązanie do każdego mieszkania, szczególnie tam, gdzie znajdują się dzieci i chcemy zapewnić im dodatkowe bezpieczeństwo. Współpracujemy z takimi producentami brykietów jak DANCOOK i GRILEX – sprawdzeniu dystrybutorzy węgla opałowego.