Opał

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Drewno kominkowe

Opał do kominka

Wielu z nas marzy o tym, aby mieć w domu kominek. Tworzy fantastyczną atmosferę, szczególnie w święta Bożego Narodzenia. Mroźną zimą można ogrzać się przy ogniu, a ten ma również właściwości uspokajające. Ogień skupia uwagę i sprawia, że przestajemy przy nim myśleć o problemach. Koniecznym wyposażeniem jest oczywiście opał do kominka. Bez niego nie moglibyśmy rozpalić ognia. Sklep Carrefour oferuje wysokiej jakości opał kominkowy, który spełnia normy DIN EN 1860-2. To europejskie wymogi dotyczące brykietu oraz węgla, które potwierdzają wysoką jakość, wydajność oraz niezawodność produktów. Taki węgiel dłużej się żarzy, a jego rozpalenie nie zajmuje wiele czasu. W naszej ofercie mamy także brykiet ekologiczny posiadający certyfikat Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego. Nasze produkty nie zawierają substancji chemicznych – są bezpieczne dla człowieka oraz otoczenia.

Sprawdzony opał drzewny (węgiel i brykiet)

Kominek montujemy nie tylko w pomieszczeniach, ale również w ogrodach. Wydzielamy do tego specjalne miejsce. Wykorzystujemy wtedy drewno do kominka, które można przechowywać w koszach zakupionych w Carrefour. Pozwolą utrzymać porządek i zaoszczędzić miejsce – zapobiegniesz zbieraniu się pokaźnych stosów drewna. Drewno na opał trzeba również odpowiednio przygotować. Nasze siekiery ułatwiają rąbanie drewna w równe kawałki, a wygodny uchwyt zapewnia komfort pracy. Opał drzewny nadaje się również do grillowania. Odpowiednio się żarzy, dzięki czemu możemy na ruszcie przygotować jedzenie, bez obawy, że za mocno się przypiecze.

Drewno kominkowe

Najlepszym opałem jest drewno kominkowe – pozwala rozpalić prawdziwy ogień i zapewnia długie palenie. Możesz nawet kilka godzin cieszyć się fantastycznym widokiem oraz ciepłem, zwłaszcza gdy systematycznie będziesz dorzucał kolejne kawałki do misy paleniskowej. Kominki z Carrefour to doskonała propozycja do domu i ogrodu, a opał drzewny z naszej oferty spełnia najwyższe wymagania. Długo się pali, nie wydziela nieprzyjemnego zapachu, a przy tym jest zdrowy dla człowieka oraz bezpieczny dla środowiska.