Wieże i wieszaki

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Wieszaki na ścianę i stojące na ubrania

Wieszaki na ubrania wiszące i stojące

Każdy z nas chciałby wyciągać z szafy ubrania, których już nie trzeba prasować. Niestety na większości półek czy regałów odzież się gniecie, niezależnie od tego, w jakim stanie włożyliśmy ją do środka. Optymalnym rozwiązaniem są wieszaki na ubrania – szafy, w których możesz wieszać swoją odzież. To pozwoli nie tylko zachować ją w lepszym stanie, ale także ułatwi szukanie poszczególnych bluzek czy spodni – stają się lepiej widoczne. Sklep Carrefour oferuje różnorodne wieszaki odzieżowe. Kolorowe wieszaki ubraniowe plastikowe – różowe, niebieskie, czerwone czy standardowe wieszaki ubraniowe drewniane. Każdy z naszych produktów jest trwały i wytrzymały na ciężar, dzięki czemu możesz wieszać nawet kilka ubrań na jednej sztuce. Przybierają różne kształty, klasyczne do wieszania bluzek i kurtek czy dostosowane do spodni oraz sukienek. Oferujemy także specjalny uchwyt na spodnie, który umożliwia przetrzymywanie nawet kilku par dzięki dodatkowym pręcikom.

Dekoracyjne wieszaki odzieżowe

Nasze wieszaki do szafy można wykorzystać zarówno w sypialni, jak i przedpokoju do wieszania kurtek. W naszym asortymencie znajdują się również specjalne haki na kurtki – różnorodne wzory. Klasyczne czy z powitalnym napisem „welcome”. Dzięki bogatemu wyborowi z łatwością dopasujesz taki, który spełni Twoje wymagania estetyczne. Oferujemy także specjalistyczne uchwyty na paski – możesz trzymać je w jednym miejscu i uporządkować je, co ułatwi późniejsze szukanie. Wieszaki do szafek można wykorzystać również przy suszeniu ubrań, gdy chcemy, aby się nie pogniotły. Z powodzeniem zawiesisz je na łazienkowym sznurze czy suszarce do prania.

Nasze tanie wieszaki na ubrania są równocześnie wytrzymałe. Nie musisz obawiać się, że zaczną się uginać czy przełamywać pod wpływem ciężaru. Wieszaki odzieżowe doskonale sprawdzą się również w sklepach – ubrania będą się na nich estetycznie prezentować, dzięki czemu stworzymy idealny, schludny wygląd pomieszczenia handlowego.