Szafy na ubrania

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Szafy na ubrania i buty

Szafy na ubrania i szafki na buty

Wyposażenie mieszkania stanowi bardzo ważną kwestię. Powinniśmy pamiętać o wielu funkcjonalnych elementach, jakimi są stoły, łóżka czy szafy na ubrania. Z racji tego, że każdy z nas posiada wiele przedmiotów, w tym odzież, w każdym domu powinny znajdować się szafy pokojowe, w których będziemy mogli schować swoje rzeczy. Ich wielkość zależy oczywiście od stanu posiadania, inne pojawią się w kawalerce, z kolei kilkuosobowa rodzina musi postawić na pojemne szafy ubraniowe, gdzie każdy będzie miał swoją wyznaczoną przestrzeń. Takie rozwiązania umożliwiają nam segregację, dzięki której zachowujemy porządek, ale również sprawiamy, że złożona czy pozostawiona na wieszakach odzież nadmiernie się nie gniecie.

Niewielkie szafki do pokoju

Szafka drewniana z szufladami doskonale nadaje się do przechowywania bielizny oraz drobnych akcesoriów, jakie stanowią czapki, szaliki czy rękawiczki. Mebel spełni użyteczną funkcję, ale przy tym ozdobi również pomieszczenie. W tym zakresie sklep Carrefour ma kilka propozycji – szafkę, w której każda z szuflad zachowana jest w innym stylu lub wysoką komodę. U nas znajdziesz również organizery na obuwie, które idealnie sprawdzą się w przedpokojach. Zajmują niewiele miejsca, a przy tym są wystarczająco pojemne i pomieszczą wiele par butów.

Tekstylne szafy ubraniowe

W kawalerkach i wynajmowanych pokojach doskonale spisują się tekstylne szafy ubraniowe. To składana garderoba, którą można swobodnie przenosić, ale również zwijać, gdy zajdzie taka konieczność. Jej zaletą jest łatwy transport, dzięki czemu nie stanowi problemu przy przeprowadzkach, a do tego jest wystarczająco stabilna. Wytrzyma obciążenie wieszaków, bez względu na to, jaką odzież na nich powiesimy – mogą to być kurtki, koszule czy spodnie. W przedpokoju doskonale sprawdzi się mała garderoba, gdzie można pozostawić okrycie wierzchnie oraz buty. Oferowana przez Carrefour zawiera także lusterko, w którym możesz się przejrzeć przed wyjściem z domu. W naszej ofercie produktowej znajdziesz również takie z dodatkową półką do przechowywania czapek czy szalików – idealne rozwiązanie na jesień i zimę, zwłaszcza gdy chcemy mieć te elementy pod ręką.

Szafki na bieliznę i buty

W każdym mieszkaniu doskonale sprawdzą się niewielkie szafki na ubrania. To dodatkowe miejsce na Twoją odzież, gdzie możesz przetrzymywać bieliznę oraz inne elementy garderoby, co ułatwi Ci poranne szukanie niezbędnych akcesoriów. Dekoracyjne wykończenia świetnie ozdobią Twoje wnętrze. Szafki ubraniowe na kółkach to najlepsza propozycja dla tych, którzy lubią eksperymentować z rozmieszczeniem mebli. Można je z łatwością przesuwać i zmieniać ich miejsce. Choć oczywiście najważniejszym elementem umeblowania są duże szafy do pokoju z wieszakami i półkami. Możesz w nich pomieścić wszystkie swoje rzeczy, nie tylko odzież, ale również takie urządzenia jak np. odkurzacz.

Gwarancja jakości

Wybierając produkt z oferty Carrefour, masz gwarancję najwyższej jakości. Nasze meble są stabilne, odporne na zarysowania i odpryśnięcia, co powoduje, że są trwałe i długo zachowują nienaganny wygląd. Nie wymagają szczególnej impregnacji – z powodzeniem można je przecierać standardowymi środkami czystości.