Pudełka

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Pudełka na drobiazgi

Pudełka na drobiazgi

W każdym domu mieszczą się takie przedmioty, którym trudno znaleźć odpowiednie miejsce. Jak przechowywać naszyjniki, aby nie splątały się ze sobą, jak oddzielić od siebie bransoletki czy pomieścić pierścionki, aby jednocześnie łatwo można było je rozróżnić? Na te pytania odpowiada sklep Carrefour – oferta dostosowana do Twoich potrzeb. Pudełka na biżuterię pozwalają przechowywać najpotrzebniejsze akcesoria, a jednocześnie można w łatwy sposób je pogrupować. Takie rozwiązanie jest szczególnie atrakcyjne w niewielkich pomieszczeniach – pudełka na drobiazgi nie zajmują wiele miejsca, a są wystarczająco pojemne. Dodatkowo mogą również pełnić rolę ozdoby. Wiele z naszych produktów to pudełka dekoracyjne w różnorodne wzory – paski, dżunglę, pióra czy kwiatki. Spełnią nie tylko praktyczną funkcję, ale również udekorują pomieszczenie, w którym znajdują się pudła na drobne elementy.

Organizery na drobiazgi

W ofercie produktowej Carrefour można znaleźć pudełka – pojemniki ozdobne na biżuterię z lusterkiem. Nie tylko możesz w nich przechowywać drobne przedmioty, ale również przeglądać swoje odbicie podczas zakładania kolczyków czy robienia makijażu. W naszym asortymencie mamy również metalowe apteczki do przetrzymywania leków oraz opatrunków, które możesz również przewozić samochodem. Także dzieci mogą liczyć na produkty dla siebie – pudełka ozdobne do przechowywania drobiazgów z bajecznymi motywami to doskonała propozycja dla najmłodszych. W takich miejscach mogą chować swoje pamiątki czy drobną, dziecięcą biżuterię.

Funkcjonalne i dekoracyjne schowki

Carrefour oferuje także pudła na drobne elementy znajdujące się w pufie. To wielofunkcyjny mebel, który służy zarówno do siedzenia, jak i przechowywania przedmiotów. Decydując się na takie rozwiązanie, oszczędzisz dużo miejsca, a także pieniądze. Nie musisz inwestować w dodatkową półkę czy szafki. Różnego rodzaju organizery można również łatwo ozdobić poprzez dekoracyjne naklejki czy za pomocą specjalnych farb do drewna lub innych powierzchni. W ten sposób spersonalizujesz swoją szafkę zgodnie z własnym gustem.