Kasetki na biżuterię i organizery

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Organizery i kuferki na biżuterię

Organizery na biżuterię

Kosmetyki i biżuteria są tymi elementami, których nie może zabraknąć w każdym domu, zwłaszcza tam, gdzie mieszkają kobiety. Jednocześnie są to takie akcesoria, które wbrew pozorom zajmują dużo miejsca. Przede wszystkim dlatego, że wymagają segregacji – osobno trzymamy kolczyki, osobno naszyjniki, a gdzie indziej odstawiamy pierścionki. Organizery na biżuterię pozwalają pogrupować produkty, co ułatwi nam szukanie określonych przedmiotów. W tym pomocne okazują się różnego rodzaju kuferki na biżuterię. Sklep Carrefour oferuje niewielkie szafki z szufladami, które można zapełnić swoimi akcesoriami. Takie produkty są oczywiście funkcjonalne, ponieważ ułatwiają zachowanie porządku, ale mogą być również dekoracyjne.

Ozdobne kasetki na biżuterię

Opakowania ozdobne na biżuterię, jakie znajdziesz w naszej ofercie produktowej, ładnie prezentują się zarówno w łazience, jak i sypialni, gdzie przechowujesz swoje dodatki. Występują w różnych wersjach kolorystycznych oraz przybierają różnorakie kształty – są okrągłe, prostokątne czy kwadratowe. Niektóre z nich zawierają jeszcze lusterka, przy których można zakładać kolczyki czy robić makijaż. Oferujemy również organizery na lakiery do paznokci i pędzle do makijażu – przezroczyste przegródki ułatwiają szukanie określonych produktów.

Organizery – przydatny element w każdym domu

Często okazuje się, że nasze regały w łazience są za małe i nie jesteśmy w stanie pomieścić wszystkich kosmetyków. Doskonałym rozwiązaniem są organizery na kosmetyki w formie koszy czy drewnianych skrzyneczek. Pozwalają zaoszczędzić więcej przestrzeni, a przy tym wyglądają schludnie, podobnie jak kasetki na biżuterię – eleganckie pojemniki drewniane z wieczkiem czy szkatułki z wmontowanym lusterkiem. W naszej ofercie produktowej znajdują się również plastikowe schowki na różnego rodzaju drobiazgi, w tym także kosztowności. Organizer na przedmioty z szufladkami to doskonały sposób na zaoszczędzenie przestrzeni. Zyskujemy kilka półek, a sam mebel zajmuje tylko tyle miejsca, ile mieści jedna z szuflad. Biżuterię można trzymać również na widoku – temu służą specjalne stojaki w kształcie kotków czy drzewek.