Dywany i wykładziny

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Dywany i wykładziny podłogowe

Dywany i wykladziny podłogowe

Urządzając mieszkanie, staramy się, aby było przytulne. Inwestujemy w takie dodatki, które sprawią, że będziemy czuć się w pomieszczeniach komfortowo. Nie zawsze okazuje się, że panele podłogowe są najlepszym rozwiązaniem – wielu z nas lubi chodzić po domu boso, a tam, gdzie pojawiają się małe dzieci, trzeba zadbać o dodatkową izolację cieplną. Wtedy świetnie sprawują się dywany pokojowe – można po nich stąpać bez kapci, a najmłodsi ze spokojem mogą raczkować oraz stawiać pierwsze kroki bez obawy, że przewrócą się i zrobią sobie krzywdę. Takie rozwiązania szczególnie sprawdzają się w dziecięcych pokojach – sklep Carrefour oferuje dywany do domu w radosnej kolorystyce, jaka z pewnością przypadnie do gustu naszych pociech. Kolorowe postaci czy abstrakcyjne wzory doskonale wpasują się w dziecięcą przestrzeń.

Ozdobne wykładziny podłogowe

Wybierając dywany do salonu, kierujemy się różnymi względami, ale najważniejszym jest oczywiście wymiar oraz wygląd. Musi odpowiadać naszym gustom, a przy tym współgrać z resztą wyposażenia wnętrza. W ofercie produktowej Carrefour znajdziesz wykładziny podłogowe w różnych rozmiarach – bez problemu wybierzesz taki, który obejmie całą powierzchnię lub tylko jej fragment. W swoim asortymencie mamy wykładziny dywanowe do sypialni wykonane ze strzępków jeansowego materiału – stanowią doskonały element dekoracyjny, a przy tym są przyjemne dla naszych stóp.

Dekoracja podłogi oraz dodatkowa izolacja cieplna

Na Klientów czekają dywany do salonu w stonowanej kolorystyce oraz różnobarwne wykładziny utrzymane w folkowej stylistyce. Takie z powodzeniem mogą być główną dekoracją pomieszczenia, zwłaszcza gdy reszta wyposażenia wnętrza będzie jednolita. Oferujemy również wykładziny z napisami, które ozdobią zarówno salon, jak i przedpokój oraz dekoracyjne i funkcjonalne wycieraczki. Nasze dywany powstają z wysokiej jakości materiałów. Nie wgniatają się od chodzenia, a przy tym łatwo poddają się czyszczeniu oraz odkurzaniu – zachowanie ich w czystości nie stanowi żadnego problemu.