Rzeźby

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Figury i rzeźby dekoracyjne

Każdemu z nas zależy na tym, aby jego mieszkanie dobrze się prezentowało. Z tego powodu inwestujemy w gustowne meble, ale również w ozdobne figurki do domu, które możemy postawić na półce czy regale. Nowoczesne rzeźby do salonu czy innego pomieszczenia doskonale dopełnią jego klimat. Nierzadko dekorujemy również pomieszczenie kwiatami, decydujemy się na te gatunki roślin, które najbardziej odpowiadają naszym gustom. Rzeźby nowoczesne równie skutecznie ozdabiają każdy salon zachowany w minimalistycznym stylu. Taki element wystroju wnętrza nada mu wyjątkowy charakter i sprawi, że pokój będzie wyglądał elegancko. Rzeźby do domu czy do ogrodu stanowią doskonałe wykończenie – są urokliwe, a przy tym niepowtarzalne.

Ozdobne rzeźby do pokoju gościnnego i salonu

Najważniejszym pomieszczeniem w mieszkaniu jest oczywiście salon. Tam zwykle gościmy członków rodziny czy przyjaciół podczas uroczystego obiadu lub luźnego spotkania przy kawie. Dlatego istotną funkcję pełnią dekoracje stojące do domu, ustawione na podłodze lub półkach. Sklep Carrefour oferuje tutaj szeroki wybór ozdób, jakie z powodzeniem wpiszą się w charakter każdego wnętrza. Figury dekoracyjne do domu przybierają różnorodne kształty – gołębia, czapli, aniołków czy kota. W młodzieżowym pokoju doskonale sprawdzi się stojący globus. Nie tylko udekoruje pomieszczenie, ale również zainspiruje do nauki geografii oraz może stać się przyczynkiem nowej pasji, jaką są podróże.

Posągi i rzeźby dekoracyjne

Czasem przychodzi taki moment, w którym chcielibyśmy zmienić charakter swojego pokoju. Okazuje się jednak, że remont ponosi zbyt duże koszty i nie możemy pozwolić sobie na wymianę mebli. Idealnym rozwiązaniem tej kwestii będą dodatki – można je kupować sukcesywnie, a cała kolekcja skutecznie zmieni wystrój wnętrza. Posągi do salonu postawione w rogu pokoju mogą być tym elementem, który zupełnie zmieni wygląd całego wnętrza. W bogatej ofercie produktowej Carrefour znajdują się posągi do domu wykonane z wytrzymałych materiałów, w tym także elegancki i funkcjonalny stojak na biżuterię. Dekoracje na komodę do salonu mogą również być praktyczne. Taką jest skarbonka w kształcie telefonu. Ozdobi przestrzeń Twojego mieszkania, a przy tym ułatwi Ci oszczędzanie.