Podkładki pod szklanki

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Podkładki pod szklankę i kubek

Dekoracyjne podkładki pod szklanki

Nieraz zdarza się, że niechcący wylejemy sok lub herbatę na biały obrus czy ceratę, zwłaszcza gdy w domu mamy niezdarne dzieci, które często przypadkiem strącają szklankę z napojem. Wtedy jesteśmy zmuszeni wrzucić obrus do pralki, a nie zawsze mamy drugi równie elegancki w zapasie. Aby tego uniknąć, warto zaopatrzyć się w zestawy podkładek pod kubki. Takie sprawią, że zabezpieczysz materiał znajdujący się na stole, ale także unikniesz lepkich plam po soku czy zacieków od herbaty. To również dodatkowa ochrona drewna i lakieru. Podkładki pod szklanki, jakie oferuje sklep Carrefour to dekoracyjne, a przy tym funkcjonalne elementy, nadające się do codziennego użytku, jak i odświętnych uroczystości.

Korkowe podkładki w różnorodnych wzorach

Podkładki pod kubki można kupić pojedynczo – w ofercie produktowej znajdziesz różnorodne motywy. Możesz samemu skomponować dowolny komplet, decydując się np. na podkładki pod kubek na stół z grafiką australijskiej artystki Donny Sharam. To kolorowe motywy zwierzęce, jakie z pewnością zachwycą najmłodszych. Te chętnie wykorzystają podkładki pod kubek korkowe. Materiał, z których zostały wykonane, zapobiega rysowaniu się powierzchni – korek zapewnia stabilność, podstawki pod szklanki nie przesuwają się, niezależnie od tego, czy bezpośrednio przylegają do drewna czy do obrusu lub ceraty ani nie niszczą stołu. W naszej ofercie znajduje się również ostatni hit sezonu – podkładki pod kubek z nadrukiem w stylu folkowym. Taka dekoracja może z powodzeniem zdobić kuchnię utrzymaną w stylistyce cottage, ale również modern czy rustykalnej. Nawiązanie do motywów ludowych znajduje coraz większe zainteresowanie wśród naszych Klientów.

Zestawy podkładek idealne na prezent

Zestawy podkładek pod kubki, jakie oferujemy, to ozdobne podkładki – kwieciste wzory, a każda sztuka różni się pod względem motywów, choć wszystkie utrzymane są w botanicznej stylistyce. Pakowane w dekoracyjny kartonik mogą z powodzeniem stać się prezentem dla każdej pani domu, zwłaszcza tej, która lubi organizować rodzinne czy przyjacielskie spotkania przy kawie i cieście.