Święta Bożego Narodzenia

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Płeć
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Ozdoby i dekoracje bożonarodzeniowe

Ozdoby bożonarodzeniowe

Jednym z najważniejszych w naszej kulturze świąt jest Boże Narodzenie. Ten czas spędzamy w gronie rodziny, a same przygotowania do wigilijnej kolacji obejmują szereg czynności. Nie chodzi tu wyłącznie o przyrządzanie potraw, które oczywiście są wymagającym zajęciem, ale także o dekoracje świąteczne. Bożonarodzeniowe ozdoby to jedne z propozycji, jakie oferuje sklep Carrefour. Zaopatrując się w nasze produkty, możesz sprawić, że poczujesz prawdziwą magię świąt bez wychodzenia z domu. Ozdoby świąteczne to przede wszystkim lampki choinkowe. One stanowią podstawową dekorację w każdym mieszkaniu – w końcu właśnie przystrojona choinka przyciąga spojrzenia gości i pod nią szukamy prezentów. W Carrefour znajdziesz również nietypowe stojaki choinkowe – złocone, dekoracyjne motywy, zachowujące stabilną konstrukcję, pozwalają utrzymać Twoje drzewko w pionie.

Choinkowe lampki LED

W naszej bogatej ofercie produktowej znajdują się również lampki świąteczne przeznaczone do ozdoby parapetu, dachów domów czy luster. Proponujemy klasyczne lampki choinkowe w kształcie kul oraz designerskie, przyjmujące formę gwiazdek, serduszek oraz domków. Ich zaletą jest system LED – pozwala zaoszczędzić na rachunkach, ponieważ pobiera znacznie mniej energii niż tradycyjne żarówki. Takie światełka doskonale prezentują się na parapetach – delikatnie oświetlają pomieszczenie, ale również zwracają uwagę na okno i to, co się za nim znajduje. Również od zewnętrznej strony nadają odpowiedni klimat, szczególnie wieczorami.

Dekoracje świąteczne na Boże Narodzenie

Właściwą atmosferę zapewniają nie tylko dekoracje na święta, ale również sama czynność przystrajania, zwłaszcza, gdy angażują się w nią wszyscy członkowie rodziny. Pieczenie pierników na choinkę czy przystrajanie bombkami staje się prawdziwą przyjemnością, zwłaszcza dla najmłodszych, którzy podziwiają kolorowe akcesoria bożonarodzeniowe. Jednym z motywów, który najbardziej kojarzy się nam z Wigilią, jest stroik. Oczywiście można kupić gotowy, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaopatrzyć się w ozdoby do stroików bożonarodzeniowych, z których powstanie własny projekt. Wystarczy wykorzystać dekoracyjne szyszki, świeczki, gałązki choinek, a to wszystko ozdobić sztucznym śniegiem zakupionym w sklepie internetowym Carrefour. Tworząc własną ozdobę, możesz dać ponieść się wyobraźni – powstanie coś wyjątkowego i niepowtarzalnego. Doskonale przystroi świąteczny stół.

Dekoracje bożonarodzeniowe mogą nie tylko zdobić nasze mieszkanie, ale stać się również prezentem dla drugiej osoby. Jeśli chcemy podarować komuś drobiazg, a brakuje nam pomysłów, warto sięgnąć do katalogu sklepu internetowego Carrefour i znaleźć takie światełka choinkowe, dekoracyjne pokrowce na krzesła czy figurki, które spodobają się Twoim bliskim. Lampka ledowa w kształcie wierzby będzie się sprawować nie tylko w Boże Narodzenie, ale może być również całoroczną dekoracją, zwłaszcza jeśli lubimy bawić się oświetleniem – podobnie w przypadku lampek w kształcie małych butelek.