Lampki na biurko

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Lampki biurkowe dla dzieci

Lampki na biurko do pokoju dziecięcego

Aranżując pokój dziecka, należy szczególną uwagę zwrócić na oświetlenie. Powinno zapewniać komfort widzenia, a przy tym nie nadwyrężać wzroku. Oprócz głównej lampy sufitowej najważniejszym jest oświetlenie biurka dla dziecka, przy którym uczy się i rozwiązuje zadania domowe. To również istotna kwestia w przypadku biur oraz innych miejsc pracy. Lampki biurkowe dla dzieci powinny być regulowane, aby móc je dostosować do wzrostu oraz bieżącego zapotrzebowania – inną pozycję przyjmiemy podczas lektury, odmienną, gdy rozwiązujemy zadania, a jeszcze inną, gdy piszemy pracę na komputerze. Nierzadko lampki na biurko dla dzieci użytkowane są przez kilka osób – to dodatkowa rzecz, która przesądza o tym, że powinny być regulowane.

Lampki biurkowe dla chłopca i dziewczynki

Sklep Carrefour oferuje lampki na biurko dla chłopca zachowane w ciemnej i stonowanej tonacji, w tym lampki z wbudowanym przybornikiem. Takie rozwiązanie jest wysoce praktyczne. Nie tylko oświetla, ale również jest świetnym miejscem do przechowywania długopisów i ołówków. W ten sposób możesz zawsze mieć pod ręką przybory do pisania, a włożone do pojemniczka będą również ładnie wyglądać. Nie zgubisz swoich ulubionych mazaków czy kredek. Lampka na biurko dla dziewczynki może zawierać elementy kolorystyczne – różową czy niebieską obudowę. Takie rozwiązanie z pewnością przypadnie do gustu tym, które lubią barwne dodatki do swojego pokoju, ale również sprawdzą się w przestrzeniach przeznaczonych dla chłopca. Przygotowaliśmy również wersję w czarnym kolorze, dla nieco starszych użytkowników, którzy chętniej sięgają po stonowane i klasyczne odcienie.

Lampki na biurko LED

Większość rozwiązań w Carrefour to lampki biurkowe dla dzieci z wykorzystaniem systemu LED – pozwala on emitować zdrowsze dla oczu światło, a przy tym wykorzystuje znacznie mniej energii niż tradycyjne żarówki. Taki system pozwala również zaoszczędzić – łatwiej jest kontrolować koszty mimo częstego użytkowania tego produktu.