Lampki biurkowe dla dzieci

Lampka LED RGB X-600 Ilumen

Lampka LED RGB X-600 Ilumen Lampka LED RGB X-600 Ilumen

Normalna cena: 66,00 zł

Special Price 52,70 zł

Lampka LED LX-800 Ilumen

Lampka LED LX-800 Ilumen Lampka LED LX-800 Ilumen

Normalna cena: 47,00 zł

Special Price 37,92 zł

Lampki na biurko do pokoju dziecięcego

Aranżując pokój dziecka, należy szczególną uwagę zwrócić na oświetlenie. Powinno zapewniać komfort widzenia, a przy tym nie nadwyrężać wzroku. Oprócz głównej lampy sufitowej najważniejszym jest oświetlenie biurka dla dziecka, przy którym uczy się i rozwiązuje zadania domowe. To również istotna kwestia w przypadku biur oraz innych miejsc pracy. Lampki biurkowe dla dzieci powinny być regulowane, aby móc je dostosować do wzrostu oraz bieżącego zapotrzebowania – inną pozycję przyjmiemy podczas lektury, odmienną, gdy rozwiązujemy zadania, a jeszcze inną, gdy piszemy pracę na komputerze. Nierzadko lampki na biurko dla dzieci użytkowane są przez kilka osób – to dodatkowa rzecz, która przesądza o tym, że powinny być regulowane.

Lampki biurkowe dla chłopca i dziewczynki

Sklep Carrefour oferuje lampki na biurko dla chłopca zachowane w ciemnej i stonowanej tonacji, w tym lampki z wbudowanym przybornikiem. Takie rozwiązanie jest wysoce praktyczne. Nie tylko oświetla, ale również jest świetnym miejscem do przechowywania długopisów i ołówków. W ten sposób możesz zawsze mieć pod ręką przybory do pisania, a włożone do pojemniczka będą również ładnie wyglądać. Nie zgubisz swoich ulubionych mazaków czy kredek. Lampka na biurko dla dziewczynki może zawierać elementy kolorystyczne – różową czy niebieską obudowę. Takie rozwiązanie z pewnością przypadnie do gustu tym, które lubią barwne dodatki do swojego pokoju, ale również sprawdzą się w przestrzeniach przeznaczonych dla chłopca. Przygotowaliśmy również wersję w czarnym kolorze, dla nieco starszych użytkowników, którzy chętniej sięgają po stonowane i klasyczne odcienie.

Lampki na biurko LED

Większość rozwiązań w Carrefour to lampki biurkowe dla dzieci z wykorzystaniem systemu LED – pozwala on emitować zdrowsze dla oczu światło, a przy tym wykorzystuje znacznie mniej energii niż tradycyjne żarówki. Taki system pozwala również zaoszczędzić – łatwiej jest kontrolować koszty mimo częstego użytkowania tego produktu.