Lampy i oświetlenie

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Lampy i oświetlenie dla dzieci

Lampy i oświetlenie do pokoju dziecięcego

Pokój dziecięcy powinien być przede wszystkim bezpieczną przestrzenią. Ważne, aby poszczególne elementy wyposażenia nie zagrażały zdrowiu, szczególnie tam, gdzie w domu znajdują się małe dzieci. Jednak takie pomieszczenie ma też inne wymagania – to przestrzeń do nauki, gdzie każdy uczeń będzie mógł swobodnie odrabiać lekcje oraz przygotowywać się do sprawdzianów, dlatego ważną kwestię stanowi oświetlenie pokoju dziecięcego. Musi być jasne, a przy tym nie powinno nadwyrężać oczu. Istotne jest, jakie wybierzemy żarówki – sklep Carrefour oferuje tutaj szeroki ich wybór o różnej mocy oraz żarówki LED pochłaniające znacznie mniej energii niż tradycyjne. Warto zdecydować się na takie lampy dla dzieci, które z można z łatwością regulować – to pozwoli nadążyć nad zmieniającym się wzrostem malucha, a także umożliwi mu przyjęcie wygodnej pozycji podczas nauki.

Oświetlenie przestrzeni dla dziecka

Lampy do pokoju dziecięcego obejmują nie tylko sufitowe, ale również biurkowe – te znacznie ułatwiają odrabianie lekcji. Z klipsem można zamontować zarówno na stole, jak i oparciu łóżka, gdy chcemy przed snem poczytać książkę. Ich zaletą jest łatwe przenoszenie oraz montaż, dzięki czemu lampy do pokoju młodzieżowego stają się wysoce funkcjonalne. Kolorowe oświetlenie pokoju może sprawić, że ten będzie wyglądał atrakcyjnie – szczególnie, jeśli dopasujemy je do stylistyki pomieszczenia.

Dla dziewczynki i chłopca

Wiele maluchów boi się zasypiać w ciemności – specjalnie przygotowaliśmy lampki nocne dla dzieci, które można ustawić na komodzie. Sprawią, że Twój maluch zaśnie bezpiecznie, a przy tym nie będzie go rozpraszała duża wiązka światła. Lampy dla dzieci muszą też być bezpieczne, aby nasza pociecha nie mogła się oparzyć – można więc postawić na lampy sufitowe oraz kinkiety, które dodatkowo oświetlą przestrzeń, a przy tym będą niedostępne dla dzieci. Lampy do pokoju dla dziewczynki mogą być inne niż oświetlenie do pokoju chłopca, jednak staramy się, aby nasze produkty były uniwersalne i sprawdzały się zarówno w jednym, jak i drugim pomieszczeniu.