Kosze na śmieci

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Kosze na śmieci do pokoju dziecięcego

Kosze na śmieci do pokoju dziecięcego

Pokój dziecięcy jest jednym z tych miejsc, w których najtrudniej jest zachować porządek. Przede wszystkim dlatego, że najmłodsi lubią rozrzucać wszędzie swoje zabawki oraz brudzą podczas temperowania kredek, ołówków czy malowania pastelami. Dlatego ważne jest, aby nauczyć swoją pociechę sprzątania po sobie – to również ułatwienie dla samych dorosłych, którzy nie będą musieli codziennie odkurzać pomieszczenia. Warto zainwestować w kosze do pokoju dziecięcego, pokazać, jak z nich korzystać oraz do czego służą. Można również wymyślić nagrodę za to, że będą użytkować kosze na śmieci. Do pokoju dziecięcego to doskonały dodatek, szczególnie jeśli nasze dzieci lubią bałaganić.

Użyteczność i dekoracja w jednym

Sklep Carrefour w swojej kolekcji ma różnorodne kosze na śmieci do pokoju młodzieżowego, dziecięcego, łazienki, biura czy kuchni. Znaleźć można zarówno plastikowe, klasyczne, jak i metalowe perforowane. Z myślą o najmłodszych dodaliśmy do naszej oferty różne wersje kolorystyczne, które można z łatwością dopasować do kolorystyki pokoju. Nieco starsi mają większe wymagania względem wyposażenia swojego pokoju, dlatego warto zainwestować w designerskie kosze na śmieci – zachowane w stylu retro, vintage czy z motywem flagi Wielkiej Brytanii. Takie z pewnością sprawią, że dzieci będą chętnie użytkować produkt, a tym samym zachowają większy porządek w swoim pokoju.

Dla uczącej się młodzieży i nie tylko

Carrefour przygotował różne kolekcje w zakresie produktów: kosze na śmieci dla chłopca zachowane w stonowanej kolorystyce czy kosze na śmieci do pokoju dziewczynki, przybierające różnorodne barwy – zieloną, czerwoną albo miętową. Mamy również uniwersalne kosze do pokoju dziecięcego, które spodobają się zarówno jednej, jak i drugiej płci. Takimi mogą być pojemniki z siateczki bez denka, idealnie sprawdzające się pod biurkiem każdego ucznia, niezależnie od jego wieku.