Utrzymanie czystości

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Sprzęty do sprzątania

Jakie akcesoria do sprzątania wybrać?

Jeśli utrzymanie porządku w domu kojarzy Ci się z syzyfowymi pracami, najwyższy czas to zmienić. Wiele problemów ze sprzątaniem można uniknąć przez odpowiednie rozplanowanie i aranżację mebli. Istnieje również wiele ciekawych i prostych sposobów na usprawnienie sprzątania. Wystarczy, że skorzystasz z oferty produktów wspomagających utrzymanie czystości ze sklepu Carrefour.pl, a przekonasz się jak łatwo jest utrzymać ład i porządek w domu.

Kuchenne porządki

W kuchni dzieje się bardzo wiele, przygotowujemy i spożywamy tam posiłki, a zatem utrzymanie porządku i higieny jest w tym pomieszczeniu niezwykle ważne. Dla utrzymania odpowiedniego poziomu czystości w kuchni warto wykorzystywać sprytne rozwiązania. Na przykład wiaderko z podwójnym wkładem, w którym możemy trzymać detergenty i środki czystości, a po wyciągnięciu wkładu wykorzystać wiadro na wodę i płyn do mycia podłogi. Korzystajmy również z różnego rodzaju segregatorów, na przykład na przybory do mycia naczyń, sztućce, przyprawy itp.

Porządki na biurku do pracy i nauki

Bałagan nie sprzyja skupieniu - o tym wiemy doskonale. Jak jednak zadbać o porządek na biurku dziecka czy nastolatka? Aby tego dokonać powinniśmy posegregować wszystkie niezbędne na biurku rzeczy, a następnie wykorzystać dostępne na stronach sklepu Carrefour.pl segregatory lub organizery. Jeśli martwi nas plątanina kabli pod biurkiem, wystarczy zakupić prosty w użyciu organizer do kabli, a problem zniknie. Nie można również zapominać o przybornikach, w których umieścisz wszystkie długopisy, ołówki i markery.

Salon i pokój dziecięcy – czy porządek tu jest możliwy?

Ależ oczywiście! Wykorzystaj sprytne pomysły na porządkowanie chaosu za pomocą ozdobnych pudeł lub skrzyń, w których bez problemu umieścisz wszystkie zbędne w danym momencie rzeczy. Ich dekoracyjny wizerunek będzie ponadto ciekawym sposobem na upiększenie pokoju.

Utrzymanie porządku w domu może być wyzwaniem, jednak dzięki zastosowaniu dostępnych na stronach internetowych sklepu Carrefour.pl akcesoriów i gadżetów do sprzątania każdy z łatwością upora się z bałaganem. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.