Utrzymanie czystości

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Rozmiar
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Sprzęty do sprzątania

WKLAD DO MOPA VILEDA TURBO

WKLAD DO MOPA VILEDA TURBO WKLAD DO MOPA VILEDA TURBO

Normalna cena: 35,99 zł

Special Price 27,99 zł

Jakie akcesoria do sprzątania wybrać?

Jeśli utrzymanie porządku w domu kojarzy Ci się z syzyfowymi pracami, najwyższy czas to zmienić. Wiele problemów ze sprzątaniem można uniknąć przez odpowiednie rozplanowanie i aranżację mebli. Istnieje również wiele ciekawych i prostych sposobów na usprawnienie sprzątania. Wystarczy, że skorzystasz z oferty produktów wspomagających utrzymanie czystości ze sklepu Carrefour.pl, a przekonasz się jak łatwo jest utrzymać ład i porządek w domu.

Kuchenne porządki

W kuchni dzieje się bardzo wiele, przygotowujemy i spożywamy tam posiłki, a zatem utrzymanie porządku i higieny jest w tym pomieszczeniu niezwykle ważne. Dla utrzymania odpowiedniego poziomu czystości w kuchni warto wykorzystywać sprytne rozwiązania. Na przykład wiaderko z podwójnym wkładem, w którym możemy trzymać detergenty i środki czystości, a po wyciągnięciu wkładu wykorzystać wiadro na wodę i płyn do mycia podłogi. Korzystajmy również z różnego rodzaju segregatorów, na przykład na przybory do mycia naczyń, sztućce, przyprawy itp.

Porządki na biurku do pracy i nauki

Bałagan nie sprzyja skupieniu - o tym wiemy doskonale. Jak jednak zadbać o porządek na biurku dziecka czy nastolatka? Aby tego dokonać powinniśmy posegregować wszystkie niezbędne na biurku rzeczy, a następnie wykorzystać dostępne na stronach sklepu Carrefour.pl segregatory lub organizery. Jeśli martwi nas plątanina kabli pod biurkiem, wystarczy zakupić prosty w użyciu organizer do kabli, a problem zniknie. Nie można również zapominać o przybornikach, w których umieścisz wszystkie długopisy, ołówki i markery.

Salon i pokój dziecięcy – czy porządek tu jest możliwy?

Ależ oczywiście! Wykorzystaj sprytne pomysły na porządkowanie chaosu za pomocą ozdobnych pudeł lub skrzyń, w których bez problemu umieścisz wszystkie zbędne w danym momencie rzeczy. Ich dekoracyjny wizerunek będzie ponadto ciekawym sposobem na upiększenie pokoju.

Utrzymanie porządku w domu może być wyzwaniem, jednak dzięki zastosowaniu dostępnych na stronach internetowych sklepu Carrefour.pl akcesoriów i gadżetów do sprzątania każdy z łatwością upora się z bałaganem. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.