Żarówki halogenowe

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Żarówki halogenowe

 

Odpowiednia moc i wygoda – wysokiej jakości żarówki halogenowe

Decydując się na zakup żarówki halogenowej, otrzymujemy szereg korzyści. Po pierwsze, żarówki halogenowe mimo swojej wyższej jednostkowej ceny, oferują wysoką oszczędność energetyczną, a ich użytkowanie jest zdecydowanie dłuższe, niż żarówki tradycyjnej. Żarówki do halogenów wymagają zdecydowanie mniejszego poboru mocy od ich tradycyjnych odpowiedników, przy jednoczesnym wielokrotnie bardziej efektywnym wykorzystaniu. Po drugie, żarówki halogenowe emitują taką samą ilość światła co warianty tradycyjne, pobierając 30% mniej mocy. Co ważne, w odróżnieniu od tradycyjnych modeli, żarówki halogenowe nie ciemnieją z czasem. Wynika to z zastosowania tzw. cyklu halogenowego, powodującego samoczynne oczyszczanie się bańki żarówki. Efektem cyklu halogenowego jest emisja równomiernego światła przez cały okres użytkowania żarówek halogenowych. Po trzecie, świetlówki halogenowe odporne są na dużą częstotliwość cykli włączania i wyłączania. Pozwala to stosować je w łazienkach, kuchniach, na korytarzach. Po czwarte, żarówki halogenowe wiernie oddają barwy światła, dzięki czemu nie są męczące dla wzroku. Zalet żarówek halogenowych jest bardzo wiele i nie sposób wymienić wszystkie.

Gdzie stosować żarówki halogenowe?

Najnowocześniejsze żarówki halogenowe z powodzeniem spełnią swoje zadanie zarówno jako oświetlenie główne w salonie, sypialni czy w pokoju dziecięcym, jak również doskonale sprawdzą się jako dodatkowe źródło oświetlenia punktowego. Możliwość szerokiego wykorzystania świetlówek halogenowych, a także ich niezwykła trwałość powodują, że są one bardzo często wykorzystywane jako oświetlenie dekoracyjne lub punktowe, montowane w podwieszanych sufitach.

Energooszczędne oświetlenie pomieszczenia

Dodatkowym zastosowaniem żarówek halogenowych jest ich wykorzystanie do podświetlenia mebli. Żarówki do oświetlenia halogenowego dostosowane są również do możliwości ściemniania światła, co pozwala na jeszcze więcej zastosowań. Warto wspomnieć, że żarówki halogenowe wyposażone są w gwinty odpowiadające tradycyjnym żarówkom. Pozwala to wymienić je w całym domu na bardziej efektywne energetycznie, a co za tym, zmniejszyć zużycie prądu i naturalnie, rachunki.

Żarówki halogenowe w sklepie Carrefour.pl

Naszym celem jest zapewnienie Wam dostępności najlepszych produktów na rynku. Dlatego też sklep Carrefour.pl oferuje w szerokim wyborze żarówki halogenowe najlepszych producentów. Nasza oferta to żarówki do oświetlenia halogenowego każdego rodzaju. Co więcej, żarówki halogenowe w sklepie Carrefour.pl otrzymasz w wyjątkowo korzystnych cenach. Wybierz tę doskonałą alternatywę dla tradycyjnych żarówek i ciesz się naturalną barwą światła oraz jego stałym natężeniem przez cały okres użytkowania żarówki halogenowej.