Oświetlenie zewnętrzne

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Lampy zewnętrzne

Komfortowe oświetlenie zewnętrzne Twojego domu

Światło jest ważne nie tylko w domu ale również w jego otoczeniu. Oświetlenie zewnętrzne domu służy kilku zasadniczym celom:

  • bezpieczeństwo – lampy zewnętrzne oświetlają podjazd, ścieżkę do drzwi, a także ścieżki ogrodowe; dobrze oświetlony z zewnątrz dom jest również zdecydowanie trudniejszym łupem dla potencjalnych włamywaczy,
  • estetyka – oświetlenie zewnętrzne domu pozwala wspaniale wyeksponować piękno bryły budynku, dzięki różnego rodzaju dostępnych rozwiązań można swobodnie zaaranżować oświetlenie, aby dom prezentował się wspaniale również po zmroku.

Oświetlenie zewnętrzne - gwarancja bezpieczeństwa

Najlepszym rozwiązaniem dla oświetlenia domu z zewnątrz są lampy zewnętrzne wykorzystujące technologię LED. Jest to najbardziej efektywne energetycznie rozwiązanie dostępne na rynku. Oświetlenie zewnętrzne LED z czujnikiem ruchu są wskazane do podświetlenia drogi do domu, szczególnie, gdy musimy wejść po schodach, ale nawet tak prozaiczna czynność, jak trafienie kluczem do zamka, z oświetleniem zewnętrznym jest ułatwione.

Nie można również zapominać o reflektorach zewnętrznych, które polecamy stosować dla ciekawego oświetlenia ogrodu oraz fasad większych budynków. Estetyczne oświetlenie zewnętrzne LED pięknie wyeksponuje najważniejsze elementy aranżacji przed domem oraz skutecznie zwiększy bezpieczeństwo mieszkańców.

Jakie oświetlenie zewnętrzne LED wybrać?

W ofercie przygotowanej przez sklep Carrefour.pl znajdziecie najwyższej jakości lampy zewnętrzne służące oświetleniu całej przestrzeni wokół domu. Proponujemy między innymi:

  • lampy ścienne,
  • oprawy wpuszczane w podłoże.

Efektywne oświetlenie

Aby oświetlenie zewnętrzne LED było efektywne i skuteczne, musi ono charakteryzować się najwyższą odpornością na działanie zmiennych i skrajnych warunków atmosferycznych. Sklep Carrefour.pl oferuje oświetlenie zewnętrzne LED o wysokim stopniu ochrony (IP = Ingress Protection, ochronę przed penetracją, powyżej IP44). Ponadto wykorzystanie technologii LED do produkcji lamp zewnętrznych gwarantuje najwyższy stopień energooszczędności oraz łatwość w obsłudze. Oświetlenie zewnętrzne LED jest również wyjątkowo trwałe. Czas ich użytkowania wynosi od 20 000 do 50 000 godzin.

Upiększ dom i jego otoczenie z oświetleniem zewnętrznym LED

Zalet stosowania oświetlenia zewnętrznego LED jest bardzo wiele. Jednak najważniejszym celem jego stosowania jest bez wątpienia wpływ oświetlenia zewnętrznego na piękno budynku i jego otoczenia. Lampy zewnętrzne zamontowane na ścianie budynku pięknie podkreślą urok tarasu lub balkonu. Szeroki wybór opraw ściennych zewnętrznych pozwala swobodnie kierować strumień światła na elementy fasady budynku, które chcemy wyeksponować. Atrakcyjność posesji wydobędą lampy zewnętrzne umieszczone wzdłuż podjazdu lub ścieżek.

Ciekawym rozwiązaniem są reflektory i lampy na zewnątrz domu z czujnikami zmierzchu, które odpowiednio rozmieszczone automatycznie włączą się wieczorem, aby uprzyjemnić czas spędzony na przykład w ogrodzie, a także zadbać o bezpieczeństwo na podjeździe i ścieżce do drzwi. Sklep Carrefour.pl zaprasza do zapoznania się z szeroką ofertą oświetlenia zewnętrznego LED. Z nami Wasz dom będzie prezentował się pięknie również po zmroku.