Żyrandole

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Żyrandole

Żyrandol z 1600 kryształami

Żyrandol z 1600 kryształami Żyrandol z 1600 kryształami

Normalna cena: 825,00 zł

Special Price 631,00 zł

Oświetlenie sufitowe – żyrandole wiszące

Okazałe salony wyglądają najlepiej, kiedy ich centralną ozdobą są żyrandole wiszące. Eleganckie żyrandole domowe dodają wnętrzom klasy i wprowadzają atmosferę luksusu. Jednak żyrandole nie muszą być przeznaczone do mieszkań zaaranżowanych w stylu klasycznym. Sklep Carrefour.pl przygotował dla Was ofertę obejmującą żyrandole wiszące, które dzięki swojemu zróżnicowanemu designowi doskonale sprawdzą się zarówno w klasycznie urządzonych wnętrzach, jak również w pomieszczeniach utrzymanych w nowoczesnym stylu.

Żyrandole wiszące dla każdej aranżacji

Efektowne żyrandole sufitowe z kryształowymi elementami to doskonałe rozwiązanie dla klasycznych, bogatych wnętrz. Dzięki kryształom, odbite światło naturalne wywołuje bardzo widowiskowe efekty świetlne. Dla pomieszczeń o bardziej surowym charakterze, oferujemy żyrandole domowe o prostym designie, stylizowane na loftowe lampy wiszące o metalowych kloszach, których design jest niezwykle gustowny i stylowy. Żyrandole wiszące są wspaniałym rozwiązaniem dla większych przestrzeni. Duże żyrandole mogą przytłoczyć mniejsze pokoje. Dlatego też należy zwrócić na ten element dużą uwagę, wybierając żyrandole sufitowe do domu. Lampy sufitowe muszą zapewnić odpowiednią ilość światła w każdym miejscu pokoju, warto więc dostosować odpowiednią moc i wielkość żyrandoli sufitowych do pomieszczenia.

Energooszczędne oświetlenie wnętrza

Mając do dyspozycji bardzo dużą powierzchnię, poza głównym źródłem światła, należy również zaaranżować w przestrzeni dodatkowe oświetlenie naścienne, lampki podłogowe lub stojące. Niezwykle istotnym elementem wpływającym na wybór oświetlenia sufitowego jest jego energooszczędność. Sklep Carrefour.pl poleca serdecznie zapoznanie się z ofertą obejmującą żyrandole wiszące oparte na technologii LED. Ich ciepłe, zbliżone do naturalnego światło nie tylko doskonale rozświetli cały pokój. Użytkowanie żyrandoli LED jako oświetlenia głównego nie spowoduje zwiększenia kosztów energetycznych, a nawet może wpłynąć na ich redukcję.

Żyrandole sufitowe dla klasycznych aranżacji

Niezwykle popularne dla pomieszczeń zaaranżowanych w klasycznym stylu są żyrandole wiszące stylizowane na pałacowe świeczniki. Posiadają one najczęściej od trzech do siedmiu żarówek, co pozwala na swobodne dopasowanie natężenia światła do wielkości pokoju. Takie wzorowane na kandelabry żyrandole sufitowe mogą być również ciekawym dodatkiem do mieszkań o bardziej nowoczesnych aranżacjach. Są to doskonałe propozycje dla osób ceniących najwyższą jakość elementów wyposażenia wnętrz. Równie popularne żyrandole domowe z kryształami natomiast będą oszałamiały bogactwem i wprowadzały do mieszkania atmosferę przepychu i wygody.

Żyrandole wiszące nie tylko do domu

Bez wątpienia aranżacja oświetlenia w domu bez zwrócenia uwagi na ciekawe żyrandole domowe będzie niepełna. Jednak żyrandole wiszące to również doskonałe rozwiązania do restauracji i hoteli. Ich bogaty, przyciągający wzrok design, a także sugerujący klasyczną wygodę styl powoduje, że są to źródła światła często wybierane przez przedsiębiorców.

Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że niezależnie od miejsca przeznaczenia, znajdziecie tutaj najciekawsze żyrandole wiszące, spełniające wszystkie Wasze potrzeby.