Oświetlenie nastrojowe

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Oświetlenie i lampy nastrojowe

Lampion czarny 30 cm MAURITIUS

Lampion czarny 30 cm MAURITIUS Lampion czarny 30 cm MAURITIUS

Normalna cena: 159,00 zł

Special Price 119,99 zł

Lampion biały 75 cm TONGA

Lampion biały 75 cm TONGA Lampion biały 75 cm TONGA

Normalna cena: 239,00 zł

Special Price 189,99 zł

Lampion biały SAMOA

Lampion biały SAMOA Lampion biały SAMOA

Normalna cena: 179,00 zł

Special Price 139,99 zł

Lampion czarny 56 cm TONGA

Lampion czarny 56 cm TONGA Lampion czarny 56 cm TONGA

Normalna cena: 179,00 zł

Special Price 139,99 zł

Lampion jasny brąz SAMOA

Lampion jasny brąz SAMOA Lampion jasny brąz SAMOA

Normalna cena: 179,00 zł

Special Price 139,99 zł

Lampion schwarz SAMOA

Lampion schwarz SAMOA Lampion schwarz SAMOA

Normalna cena: 179,00 zł

Special Price 139,99 zł

Lampion czarny 75 cm TONGA

Lampion czarny 75 cm TONGA Lampion czarny 75 cm TONGA

Normalna cena: 239,00 zł

Special Price 189,99 zł

Odpowiedni klimat dzięki nastrojowemu oświetleniu

Własne cztery kąty to marzenie wielu osób. Kiedy udaje się je ziścić i mamy już własny dom czy mieszkanie, przechodzimy do jego urządzania. Wybieramy indywidualny styl pomieszczenia, kolory ścian, meble, itp. Oświetlenie z reguły jednak schodzi na ostatni plan. Jednak warto odwrócić kolejność i rozpocząć urządzanie mieszkania właśnie od zaprojektowania odpowiedniego oświetlenia. Szczególnie w salonie i sypialni chcemy czuć się wyjątkowo i komfortowo. Dlatego też warto zastosować tu oświetlenie nastrojowe. Pod tą nazwą kryje się szereg rozwiązań, których zastosowanie wprowadzi do pokoju intymną i przytulną atmosferę. Szczególnie po zmroku, kiedy chcemy odpocząć, nastrojowe oświetlenie pokoju w dużym stopniu wpłynie na poziom relaksu.

Nastrojowe oświetlenie pomieszczenia

Świetnym rozwiązaniem wprowadzającym do mieszkania odpowiedni, przyjemny klimat są lampy nastrojowe LED. Mogą to być zarówno lampy naścienne, emitujące delikatne i rozproszone światło, jak również taśmy LED, szczególnie w przypadku, kiedy możemy sterować barwą i nasileniem oświetlenia. Sklep Carrefour.pl zaprasza do zapoznania się z szeroką ofertą obejmującą nastrojowe oświetlenie pokoju. Znajdziecie tu najwyższej jakości oświetlenie LED, które, odpowiednio zamontowane, wprowadzi do pokoju przyjemny, relaksacyjny nastrój. W sypialni warto wykorzystać delikatne łańcuchy świetlne, a także oświetlenie naścienne. Jeżeli posiadamy w sypialni telewizor, warto oświetlić go od tyłu taśmą LED. Takie rozwiązanie nie tylko wprowadzi przytulny nastrój do sypialni, ale pozwoli chronić wzrok, szczególnie, gdy oglądamy telewizję bez innego źródła światła. Sprawdźcie już teraz, jakie ciekawe, nastrojowe lampy do sypialni przygotował dla Was sklep Carrefour.pl.

Nie zapominajmy o łazience i wyborze nastrojowego oświetlenia

Relaksacyjna kąpiel przy delikatnym świetle. Od czasu do czasu każdy z nas marzy o takiej chwili dla siebie. Nic prostszego. Wystarczy zakupić niezwykle efektowne nastrojowe oświetlenie łazienki ze sklepu Carrefour.pl, aby móc pozwolić sobie na chwilę prawdziwego relaksu w wannie. Łazienka daje sporo możliwości aranżacji nastrojowego oświetlenia. Możemy zastosować podświetlane sufity dzięki wykorzystaniu taśm LED, podświetlić lustro, a nawet umieścić delikatne punkty świetlne w fugach. Takie rozwiązania z pewnością zaowocują pełnym relaksem.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Carrefour.pl. Znajdziecie tu z pewnością najlepsze nastrojowe oświetlenie dla Waszej łazienki.