Lampy podłogowe

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Lampy podłogowe

Najlepsze lampy podłogowe do pokoju dziecięcego

Oświetlenie w pokoju dziecięcym jest niezwykle istotnym elementem wyposażenia. Lampy w pokoju dziecięcym muszą dobrze oświetlać całe pomieszczenie. Jednocześnie powinny doskonale wpasować się w wystrój pokoju maluchów. Jednym z ciekawszych rozwiązań są lampy podłogowe do pokoju dziecięcego, dostępne w wielu ciekawych, a nawet zabawnych formach i kształtach.

Delikatne oświetlenie dziecięcego pokoju

Światło lampy stojącej do pokoju dziecka ma za zadanie pomóc przy czytaniu, zabawie czy nauce. Dlatego też tak duże znaczenie ma wybór odpowiedniej lampy podłogowej dziecięcej. Małe dzieci, które często boją się zasypiać w ciemności, na pewno ucieszą się z lampy stojącej do pokoju dziecięcego emitującej delikatne światło.

Jakie lampy podłogowe do pokoju dziecięcego wybrać?

Najlepszym rozwiązaniem dla najmłodszych są lampy podłogowe dziecięce gwarantujące ciepłą barwę światła, zachowując jednocześnie delikatną moc oświetlenia. Takie lampy podłogowe stojące do pokoju dziecięcego mogą być doskonałym towarzyszem podczas zasypiania, jak również pozwolą wystarczająco oświetlić czytaną książkę, dzięki czemu wzrok dzieciaków nie będzie zmęczony. Lampy stojące do pokoju dziecka powinny być również ergonomiczne i bezpieczne dla dzieci. Dodatkowo odpowiednio dobrany abażur lub klosz powinien również wspaniale harmonizować z wystrojem dziecięcego pokoju.

Punktowe oświetlenie i lampy podłogowe

Wybierając lampy podłogowe do pokoju dziecięcego, warto wziąć pod uwagę czy lampa posiada możliwość kierowania punktowego światła oraz regulacji wysokości. Takie rozwiązania, coraz częściej spotykane w ofertach lamp podłogowych dziecięcych, są wyjątkowo wygodne i pozwalają skierować źródło światła tam, gdzie akurat jest ono niezbędne, na przykład na przestrzeń do zabawy, łóżko, fotelik do karmienia itp. W przypadku lamp z tradycyjnym abażurem, istotny jest również charakter oświetlenia, jaki chcemy uzyskać. Jeśli zależy nam na oświetleniu jak największej przestrzeni, wybierajmy lampy stojące do pokoju dziecka z kloszem skierowanym ku górze. Dla zachowania przytulnej, ciepłej atmosfery warto wybrać abażury kierowane w dół.

Gdzie znaleźć najlepsze lampy podłogowe dziecięce?

Obecnie większość sklepów z wyposażeniem wnętrz oferuje szeroki wybór lamp podłogowych. Sklep Carrefour.pl prezentuje Wam specjalnie wyselekcjonowane lampy podłogowe do pokoju dziecięcego, doskonale pasujące do pokoików wszystkich dzieci. Nasza oferta zawiera jedynie najwyższej jakości lampy, wyprodukowane ze szczególną dbałością o detale. Lampy podłogowe dziecięce muszą być niezwykle bezpieczne. Produkty z oferty sklepu Carrefour.pl to najwyższa jakość i bezpieczeństwo dla dzieci w każdym wieku. Wykorzystanie technologii LED jako źródła światła pozwala ponadto zachować długowieczność lampy i pozwoli cieszyć się ciepłymi lub neutralnymi barwami światła przez bardzo długi czas. Dodatkowo sugerujemy zakup kompletów lamp dla zachowania spójnej estetyki oświetlenia w pokoju dziecięcym. Do lampy podłogowej możecie z łatwością dobrać zarówno lampy wiszące, jak również harmonizujące stylistycznie lampy na biurko. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.