Budziki świetlne

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Świecące budziki

Budziki świetlne – do sypialni i pokoju

Nie lubisz wcześnie wstawać? Irytuje Cię dźwięk budzika? Wypróbuj nowość – budziki świetlne. Tajemnica ich powodzenia tkwi w konstrukcji, która pozwala na stopniowe, delikatne wybudzanie za pomocą dźwięku oraz światła. Budziki świetlne emitują delikatne światło, które swoim natężeniem zbliżone jest do porannego światła zewnętrznego. Dzięki temu każda pobudka będzie naturalnie przyjemna. Takie lampy budzące światłem są doskonałym rozwiązaniem dla każdego, kto na dźwięk swojego budzika reaguje niechęcią. Budziki świetlne delikatnie i stopniowo rozświetlą sypialnię, dzięki czemu organizm łatwiej wybudzi się ze snu. Ponadto istnieje możliwość zaprogramowania budzika świetlnego na odpowiednią melodię lub stację radiową. Taka pobudka to czysta przyjemność.

Budziki świetlne jako dekoracja sypialni

Zachowanie odpowiedniego klimatu sypialni jest niewątpliwie bardzo ważne. Sypialnia jest w końcu miejscem, w którym możemy odpocząć po ciężkim dniu. Jest również miejscem intymnym, pokojem, gdzie stres powinien nas szybko opuścić. Świetnym rozwiązaniem do każdej sypialni są budziki świetlne. Zaprojektowane z myślą o delikatnym wybudzaniu, budziki świetlne doskonale prezentują się w sypialni urządzonej w każdym stylu. Ich działanie wpływa na dobry nastrój od samego początku dnia.

Budziki budzące światłem w ofercie Carrefour

Sklep Carrefour.pl oferuje najwyższej jakości budziki świetlne, które będą Was delikatnie budzić każdego poranka. Z naszymi budzikami świetlnymi każdy nowy dzień będzie wypełniony uśmiechem, a wcześniejszy poranny stres szybko oddali się w niepamięć. Budziki świetlne doskonale prezentują się na stoliku nocnym, a ich delikatne działanie przyniesie Wam wspaniały nastrój od samego poranka. Budziki budzące światłem skutecznie wpłyną na regulację rytmu dnia, będą również niebanalnym elementem oświetlenia Waszej sypialni.

Zapraszamy do sklepu Carrefour.pl i zapoznania się z naszą ofertą na budziki świetlne.