Przechowywanie rzeczy ogrodowych

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Akcesoria do sprzątania

Worek STELLA NP 120 L

Worek STELLA NP 120 L Worek STELLA NP 120 L

Normalna cena: 5,29 zł

Special Price 3,49 zł

Funkcjonalna aranżacja ogrodu

Każdemu z nas zależy na tym, aby przestrzeń, zarówno mieszkalna jak i ogrodu, ułatwiała nam korzystanie z niej. Decydujemy się na rozwiązania ułatwiające zachowanie porządek, a tym samym dostęp do najpotrzebniejszych przedmiotów. Pojemniki ogrodowe pomogą Ci uporządkować wszystkie akcesoria. Możesz w nich umieścić narzędzia ogrodnicze, ziemię czy nasiona – wszystko to, do czego chcesz mieć ułatwiony dostęp. Mając skrzynie ogrodowe, możesz znacząco podnieść komfort pracy. Bez problemu sięgniesz po grabie, łopatkę czy inne niezbędne przedmioty, jakie są Ci w danym momencie potrzebne.

Przydatne wyposażenie Twojej działki

W naszej ofercie znajdują się kosze ozdobne do ogrodu, które są nie tylko funkcjonalne, ale również dekoracyjne. Ich niepowtarzalny design sprawia, że pięknie prezentują się zarówno w altance, jak i na zewnątrz. Sklep Carrefour proponuje pojemne kosze ogrodowe z dziurkami lub bez nich. Niektóre są składane, co ułatwia transport, zwłaszcza gdy planujesz zmieniać ich położenie. Skrzyneczki ogrodowe z naszej kolekcji to wysokiej jakości produkty. Pozwalają zagospodarować przestrzeń, dzięki czemu łatwiej będzie Ci zachować porządek, ale również będziesz mieć swobodny dostęp do potrzebnych narzędzi.

Doskonale zagospodarowana przestrzeń

Mając nasze pojemniki ogrodowe, możesz cieszyć się porządkiem i nie tracić czasu na długie poszukiwanie akcesoriów. Wszystko masz pod ręką, odpowiednio posegregowane. Możesz wyposażyć się w kilka sztuk, które przeznaczysz na różnego rodzaju przedmioty. W ten sposób zawsze będziesz wiedzieć, w którym koszu powinieneś szukać interesujących Cię rzeczy. Pojemniki ogrodowe od Carrefour skutecznie zagospodarują przestrzeń, wprowadzając porządek. Są wytrzymałe, dzięki czemu nie niszczą się pod wpływem użytkowania – nie przecierają, nie tracą swojego koloru, a materiał nie pęka nawet wtedy, gdy podnosisz pojemniki ogrodowe z ich wyposażeniem. To najlepsze rozwiązanie do Twojego ogrodu – kosze i skrzynie sprawią, że zaoszczędzisz przestrzeń, umieszczając w nich drobiazgi, które zwykle położyłbyś na półkach czy w szafkach.