Torby

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Torby termiczne

Torby termiczne na żywność od Carrefour

Spędzanie czasu na świeżym powietrzu znacząco nas odpręża, ale również pozwala naładować „baterie”, szczególnie gdy jest ładna pogoda. Doskonałą formą wypoczynku jest piknik w gronie najbliższych. Nie zawsze mamy okazję zrobić grilla na łące czy w parku, dlatego przydatne okazują się torby termiczne, w których możemy przenieść żywność. Pozwalają izolować, dzięki czemu żywność zachowuje odpowiednią temperaturę. Torby trzymające ciepło ułatwiają transport pożywienia, szczególnie wtedy, gdy na zewnątrz jest chłodno. To doskonała propozycja, jeśli chcemy wyjechać na zimowe wakacje. Z kolei torby trzymające zimno są szczególnie przydatne w upalne dni. Sklep Carrefour oferuje torby izotermiczne, które pozwalają nam przetransportować żywność w wybrane miejsce.

Aby zachować właściwą temperaturę i konsystencję pożywienia

W naszej ofercie znajdują się torby do przechowywania żywności, które doskonale izolują i pozwalają utrzymać temperaturę jej zawartości. W ten sposób sprawisz, że potrawy nie stracą swojego smaku. Jeśli chcesz wybrać się na piknik lub zimowy wyjazd, torby izotermiczne wspomogą Ci transport gotowego pożywienia. To doskonała propozycja dla wszystkich tych, którzy chcą cieszyć się posiłkiem utrzymanym w odpowiedniej temperaturze. W naszej ofercie znajduje się torba termiczna na rączkach, dzięki której transport jest znacznie ułatwiony – długie rączki pozwalają zawiesić ją na ramię. Dodatkowo ma właściwości wodoodporne, co sprawia, że doskonale chroni przed deszczem.

Torby termiczne na posiłki – idealne na wczasy

Wybierając się na wakacje, dobrze mieć torby termiczne. Te sprawią, że z łatwością przewieziesz żywność i zachowa swoją temperaturę. Dzięki użytym materiałom torba termiczna jest wyjątkowo trwała. Rączki nie urywają się pod wpływem ciężaru, a pianka poliuretanowa nie przeciera się, co decyduje o tym, że produkt jest wyjątkowo trwały i będzie służył przez kilka sezonów. Wyjątkowa jakość idzie w parze z ceną – oferujemy atrakcyjne stawki za torby izotermiczne, a przy tym gwarantujemy ich niezawodność.