Zestawy narzędzi 

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Zestawy narzędzi

Jaki zestaw narzędzi ogrodniczych kupić?

Pielęgnacja ogrodu to prawdziwa przyjemność, ale tylko wtedy, gdy dysponujemy funkcjonalnymi akcesoriami. W ofercie sklepu Carrefour można znaleźć praktyczne zestawy narzędzi, dzięki którym takie czynności, jak pielenie, przesadzanie roślin czy porządkowanie ogrodu staną się dużo prostsze. Polecamy produkty słynących z wysokiej jakości marek. Zestawy narzędzi takich firm jak Planta, Greenmill, BAHCO czy Gardena to gwarancja długiej żywotności i wysokiego komfortu użytkowania.

Zestawy narzędzi ogrodniczych – wytrzymałość i funkcjonalność

Szkoda czasu na kompletowanie niezbędnych każdemu ogrodnikowi przyborów. W praktycznym zestawie można znaleźć wszystko, co będzie potrzebne do pielęgnacji przydomowej zieleni. Zestawy narzędzi ogrodniczych w sklepie Carrefour to poręczne grabki, szpadle, pazurki, motyki i wiele innych, przydatnych podczas pracy w ogrodzie akcesoriów. Większość z nich została wykonana z odpornej na uszkodzenia stali. Dzięki temu są one niezawodne i wyjątkowo wytrzymałe. Dostępne w sklepie Carrefour zestawy narzędzi ogrodniczych zostały wyposażone w profilowane, zapewniające wygodę w trakcie pracy uchwyty. Na komfort ich użytkowania wpływa także niewielka waga. Oferujemy wyłącznie wysokiej jakości zestawy, które z pewnością posłużą naszym Klientom przez wiele sezonów. Zawarte w ofercie sklepu Carefour zestawy narzędzi ogrodniczych uczynią pracę w ogrodzie bardziej wydajną i mniej czasochłonną.

Zestawy narzędzi ogrodniczych w wersji mini

W przypadku niewielkich ogrodów, duży szpadel lub wysokie grabie mogą okazać się zbędne. Często wszystkim, czego potrzebujemy, jest funkcjonalny zestaw narzędzi ogrodniczych w wersji miniaturowej. Wchodzące w skład zestawu przybory można umieścić w specjalnej torbie lub pokrowcu. Mimo że niewielkie, zestawy narzędzi ogrodniczych mini są solidne i trwałe. Dzięki nim sprawnie przeprowadzimy niezbędne prace porządkowe w ogrodzie i zapewnimy roślinom odpowiednie warunki do wzrostu. Lekkie akcesoria to gwarancja komfortu użytkowania, a zarazem niesamowita skuteczność. Dostępne w sklepie Carrefour zestawy narzędzi ogrodniczych składają się zazwyczaj z szerokiej lub wąskiej łopatki, kultywatora, widełek, motyki i grabek. Uchwyty narzędzi wykonane są z drewna lub wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

Zestawy narzędzi nie tylko do ogrodu

Poza narzędziami ogrodniczymi, w ofercie sklepu Carrefour można znaleźć także niezbędne w każdym domu przybory, odpowiednie do prac hydraulicznych, stolarskich czy przeprowadzania drobnych napraw. Wysokiej jakości zestawy narzędzi mogą okazać się przydatne również w samochodzie lub garażu. W ich skład wchodzą śrubokręty, szczypce, klucze, wkrętaki i dużo więcej. Polecamy też zasilane prądem zestawy narzędzi. Spakowane w poręczną walizkę, stanowią doskonały prezent dla każdego majsterkowicza. Sklep Carrefour oferuje także kieszonkowe zestawy narzędzi. Komplet trwałych kluczy nasadowych można mieć zawsze przy sobie, dzięki niewielkim rozmiarom oraz poręcznemu uchwytowi.

Zestawy narzędzi ogrodniczych – szeroka oferta sklepu Carrefour

W sklepie Carrefour dostępne są małe i duże zestawy narzędzi. Poszczególne komplety różnią się od siebie nie tylko rozmiarem przyborów, ale też ilością elementów. Dzięki specjalnej powłoce, oferowane przez sklep Carrefour akcesoria zyskują ochronę przed korozją. Nasze zestawy narzędzi ogrodniczych to wyjątkowe połączenie nieprzeciętnej jakości z atrakcyjną ceną. Solidne przybory gwarantują naszym Klientom precyzję podczas sadzenia i przesadzania roślin, a także cięcia kwiatów i gałęzi.