Wertykulatory i aeratory 

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Wertykulatory, aeratory i spulchniacze

Jaki wertykulator do trawy wybrać?

Aby napowietrzyć glebę i pozbyć się z trawnika obumarłych resztek roślin, warto wykorzystać praktyczne i wygodne w użyciu wertykulatory. W ofercie sklepu Carrefour można znaleźć urządzenia takich marek jak Stiga, NAC czy Einhell. Jest to wysokiej klasy sprzęt o wyjątkowej funkcjonalności. Polecamy także solidne, stalowe aeratory, dzięki którym można błyskawicznie pozbyć się siewek chwastów i napowietrzyć trawnik. Duży wybór dostępnych w ofercie sklepu Carrefour modeli pozwoli każdemu z naszych Klientów znaleźć coś odpowiedniego dla siebie i swojego ogrodu.

Wertykulatory elektryczne – sposób na bujną trawę

Stosowanie wertykulatora niesie za sobą wiele korzyści. Urządzenie to pozostawia glebę odpowiednio spulchnioną, wolną od martwych roślin, chwastów i skoszonej trawy. Sklep Carrefour oferuje wysokiej jakości wertykulatory elektryczne, które nie tylko napowietrzą glebę, ale też ułatwią dostęp wodzie oraz składnikom odżywczym. Rezultat to soczyście zielona, gęsta trawa. Większość modeli z asortymentu naszego sklepu została wyposażona w podwójne ostrza, co podnosi skuteczność oferowanych urządzeń. Wertykulatory elektryczne z funkcją kilkustopniowej regulacji głębokości umożliwiają dostosowanie parametrów swojej pracy do potrzeb użytkownika oraz wymagań gleby. Sklep Carrefour oferuje modele wyposażone w praktyczny zbiornik, który pomieści zalegające na trawniku resztki martwych roślin i chwasty. Poszczególne wertykulatory elektryczne różnią się od siebie szerokością pracy, wagą oraz mocą. Wszystkie jednak są komfortowe w użyciu i łatwe w obsłudze.

Aeratory w ofercie sklepu Carrefour

Zastosowanie wertykulatorów to nie jedyny sposób na napowietrzenie trawnika. Dostępne w sklepie Carrefour aeratory służą do nakłuwania gleby, a tym samym rozluźniają ją i ułatwiają wymianę powietrza. Oferujemy aeratory do trawników w formie stalowych obręczy z kolcami oraz wyposażone w zęby narzędzia wykonane z trwałych, odpornych na uszkodzenia materiałów. Doskonałym sposobem na poprawę kondycji trawy są sandałowe aeratory trawnikowe, które można założyć na stopy. Wystarczy wsunąć je w oryginalne sandały i urządzić sobie spacer po trawie. Umieszczone na podeszwie metalowe końce nakłuwają wówczas glebę, pobudzając trawę do wzrostu i ułatwiając dostęp wodzie. Poza ręcznymi modelami, sklep Carrefour posiada w swojej ofercie także spalinowe i elektryczne aeratory trawnikowe. Są one niezwykle łatwe w obsłudze, wydajne i funkcjonalne. Zapewniają komfort podczas użytkowania i posiadają dużą odporność na uszkodzenia.

Urządzenia wielofunkcyjne – wertykulator i aerator w jednym

W szerokim asortymencie sklepu Carrefour nie mogło zabraknąć wielozadaniowych urządzeń, które łączą w sobie funkcję wertykulatora i aeratora. Wyposażone w elektryczny silnik o dużej mocy oraz pojemny kosz, szybko usuwają z trawnika wszelkie resztki roślin i skutecznie napowietrzają glebę. Urządzenia sprzedawane są w zestawie z dwoma wałkami: do aeracji i wertykulacji. Poza elektrycznymi modelami, sklep Carrefour oferuje także wertykulatory spalinowe, które pełnią również funkcję aeratora trawnikowego. Dzięki solidnej konstrukcji oraz niezawodnemu systemowi mocowania wałków, obsługa urządzenia jest niezwykle prosta, a sam wertykulator wyjątkowo trwały. W trosce o komfort użytkowania, wiele modeli zostało wyposażonych w łożyskowane koła, które ograniczają opór toczenia i czynią pracę w ogrodzie mniej męczącą. Zarówno aeratory trawnikowe, jak i niezawodne wertykulatory dostępne są w ofercie naszego sklepu w atrakcyjnych cenach. To prawdziwa okazja dla posiadaczy małych i dużych ogrodów.