Taczki i wózki ogrodnicze

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Taczki i wózki ogrodnicze

Jaką taczkę ogrodową wybrać?

Aby pozbyć się skoszonej trawy i zgrabionych liści lub przetransportować ziemię w dowolne miejsce, warto wykorzystać dostępne w ofercie sklepu Carrefour taczki ogrodowe. Są lekkie, a zarazem wytrzymałe. Oferujemy duży wybór modeli o różnej pojemności i głębokości. Są to wyroby znanych i cenionych w branży ogrodniczej marek. W asortymencie naszego sklepu dostępne są także praktyczne wózki ogrodnicze, doskonałe nie tylko do transportu, ale też przechowywania niezbędnych przy pielęgnacji ogrodu narzędzi.

Taczki ogrodowe z tworzywa sztucznego lub metalu

Wysokiej jakości tworzywo sztuczne to doskonały materiał na taczkę. Mimo niewielkiej wagi, plastikowe taczki ogrodowe doskonale sprawdzą się przy transporcie trawy, liści czy ziemi. Są przy tym niezwykle komfortowe i poręczne. Sklep Carrefour oferuje modele o dużej wytrzymałości. Dzięki wygodnym uchwytom, użytkowanie produktu nie jest męczące. Dodatkowo, plastikowym taczkom ogrodowym nie grozi rdza, a jeśli będziemy dbać o ich odpowiednie przechowywanie, mogą nas zaskoczyć długą żywotnością. W ofercie sklepu Carrefour można znaleźć także wykonane z metalu modele. Do ich produkcji zazwyczaj stosuje się stal cynkowaną, malowaną lub aluminium. Metalowe taczki ogrodowe, dzięki dużej odporności na ekstremalne temperatury, z pewnością będą nam służyć przez wiele sezonów. Są nieco cięższe, niż plastikowe modele, lecz wyróżniają się większą wytrzymałością i stabilnością przewożenia. Sklep Carrefour oferuje wysokiej jakości, pojemne taczki ogrodowe, różniące się od siebie głębokością oraz grubością miski.

Małe i duże taczki ogrodowe

W sklepie Carrefour dostępne są zarówno taczki o dużych gabarytach, jak i modele o niewielkiej pojemności. Te pierwsze sprawdzą się w przypadku ogrodów o rozległej powierzchni i pozwolą na transport znacznie większych ilości liści, trawy i ziemi, niż małe taczki ogrodowe. Te drugie jednak są lżejsze i bardziej poręczne. Przy ich użyciu szybko doprowadzimy do porządku nieduży ogród. Sklep Carrefour oferuje wyposażone w 1 lub 2 koła taczki ogrodowe. Największą popularnością cieszą się obecnie modele z pneumatycznymi, pompowanymi kołami. To dobry wybór do ogrodu o nierównym podłożu, ponieważ tego typu koła doskonale amortyzują wstrząsy, znacząco poprawiając komfort użytkowania taczek ogrodowych. W ofercie sklepu Carrefour dostępne są modele o różnej ładowności. W wielu przypadkach wynosi ona nawet 180 kg. Wykonane ze stali,wyróżniające się dużą wytrzymałością modele można wykorzystać także podczas remontu lub prac porządkowych, przeprowadzanych nie tylko w ogrodzie.

Wózki ogrodnicze w sklepie Carrefour

Istnieje wygodna alternatywa dla taczek. Są nią funkcjonalne wózki ogrodnicze, które można znaleźć w ofercie sklepu Carrefour. Ich ładowność często jest większa, niż w przypadku taczek. Dzięki dużej pojemności, wózki ogrodnicze służą nie tylko do przewozu ziemi, liści czy trawy. Można je wykorzystać także do transportu drewna, worków z nawozem czy ciężkich narzędzi. Carrefour oferuje modele o solidnej, metalowej konstrukcji. Dostępne w asortymencie sklepu wózki ogrodnicze wyróżniają się wyjątkową wytrzymałością oraz długą żywotnością. Wyposażone w duże, pompowane koła, gwarantują płynną jazdę i doskonałą przyczepność do podłoża. Składane burty czynią rozładunek i załadunek wózka dużo łatwiejszym. Dzięki skrętnej przedniej osi, manewrowanie wózkami ogrodniczymi nie sprawia najmniejszego problemu. Ergonomiczna rączka z kolei umożliwia pewny i wygodny chwyt. Wysokiej jakości wózki ogrodnicze dostępne są w sklepie Carrefour w niezwykle atrakcyjnych cenach.