Piły

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Piły ogrodowe

Jaką piłę ogrodową wybrać - spalinową czy elektryczną?

Pielęgnacja ogrodu stanie się łatwiejsza z wysokiej jakości urządzeniami, dostępnymi w ofercie sklepu Carrefour. Polecamy niezawodne piły elektryczne, doskonałe do przycinania zbyt długich gałęzi drzew i krzewów oraz wyróżniające się dużą wydajnością piły spalinowe. Oferujemy także wyrzynarki, szlifierki kątowe, młotowiertarki i wiele innych, przydatnych nie tylko w ogrodzie narzędzi. Są to produkty renomowanych marek, m.in. Stiga, NAC, Einhell, Makita i Karcher.

Piły elektryczne – w trosce o piękny ogród

Carrefour posiada w swoim asortymencie urządzenia zarówno dla profesjonalistów, jak i dla amatorów. Dostępne w ofercie sklepu piły elektryczne są nie tylko skuteczne, ale też łatwe w obsłudze. Przy ich pomocy szybko zaprowadzimy porządek w ogrodzie, nadając drzewom i krzewom odpowiedni kształt. Warto je także wykorzystać w celu przygotowania drewna do kominka. Piły elektryczne, które można znaleźć w sklepie Carrefour, zostały wyposażone w różnego typu zabezpieczenia, np. zmniejszający ryzyko wypadku hamulec bezpieczeństwa. Aby je uruchomić, wystarczy umieścić wtyczkę w gniazdku i nacisnąć odpowiedni przycisk. W naszej ofercie można znaleźć wyłącznie gwarantujące wysoki komfort pracy piły elektryczne o wygodnym uchwycie i idealnym wyważeniu. Zastosowanie wysokiej jakości elementów czyni dostępne w sklepie Carrefour modele niezwykle wytrzymałymi i mało awaryjnymi. To sprzęt, który będzie służył naszym Klientom przez wiele sezonów, znacząco ułatwiając pielęgnację ogrodowej zieleni.

Piły spalinowe – duży wybór i dobra cena

Poza elektrycznymi modelami, w ofercie sklepu Carrefour można też znaleźć solidne piły spalinowe o wydajnym silniku. Ich największą zaletą, obok dużej skuteczności, jest niezależność od źródeł prądu, a co za tym idzie, duża mobilność, dzięki czemu bez trudu skrócimy gałęzie drzew i krzewów nawet w najbardziej oddalonych od domu częściach ogrodu. Dostępne w naszym asortymencie piły spalinowe są niezwykle funkcjonalne. Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań, takich jak magnezowe kartery czy system antywibracyjny, wpływa na ergonomię i komfort pracy z urządzeniem. Oferujemy piły spalinowe o różnych rozmiarach - od kompaktowych modeli po większe, przeznaczone głównie dla profesjonalistów. Ich długa żywotność wynika z pokrycia warstwą chromu cylindrów i tłoków sprzętu. Piły spalinowe ze sklepu Carrefour to duża moc, a przy tym niewielkie spalanie. Ergonomiczne, wydajne i trwałe, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Piły do zadań specjalnych

Niezależnie od tego, czy będą to wysokiej klasy piły spalinowe, czy zasilane energią elektryczną modele, przy ich użyciu uzyskamy szybki i satysfakcjonujący efekt. Dostępne w sklepie Carrefour elektronarzędzia to piły łańcuchowe, szablaste, ukośne, przesuwne oraz dużo więcej. Przy ich pomocy można przeciąć nie tylko drewno, ale także metal. Piły elektryczne i spalinowe to jednak nie wszystko. Oferujemy również szeroki wybór ręcznych, wyposażonych w wygodny uchwyt modeli oraz liczne akcesoria, takie jak zapasowe łańcuchy, tarcze tnące, pasy szlifierskie, głowice żyłkowe i wiele innych. Nie mogło zabraknąć także ergonomicznych stojaków do cięcia drewna. Wszystkie piły elektryczne oraz spalinowe z naszej oferty są bezpieczne i solidne. Ich parametry stanowią gwarancję komfortowej i wydajnej pracy. Zarówno piły spalinowe, jak i napędzane prądem modele dostępne są w ofercie sklepu Carrefour w niezwykle atrakcyjnych cenach. Dzięki nim każdy ogród szybko nabierze efektownego, zadbanego wyglądu.