Nożyce i sekatory

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Nożyce i sekatory

Jakie nożyce ogrodnicze wybrać?

W ofercie sklepu Carrefour dostępne są wysokiej jakości nożyce ogrodnicze, które można wykorzystywać do skracania gałęzi krzewów i drzew oraz pielęgnacji żywopłotu. Nasz asortyment tworzą wyroby liderów w branży ogrodniczej takich jak Greenmill, BAHCO, Gardena czy Greenworks. Polecamy zarówno przeznaczone do profesjonalnego użytku nożyce ogrodnicze, jak i stworzone z myślą o amatorach modele. Oferujemy także trwałe sekatory ogrodowe wyposażone w wygodne uchwyty oraz odporne na uszkodzenia ostrza.

Niezawodne nożyce do gałęzi

Wykonane z wysokogatunkowej stali hartowanej nożyce ogrodnicze pozwolą w krótkim czasie przyciąć gałęzie i nadać drzewom oraz krzewom atrakcyjny wygląd. W sklepie Carrefour można znaleźć modele o różnej długości ramion. Dzięki niewielkiej wadze oraz licznym udogodnieniom takim jak neutralizujące uderzenia odboje, komfort ich użytkowania jest niezwykle wysoki. Solidne nożyce do gałęzi to podstawowy element wyposażenia każdego ogrodnika. Carrefour oferuje duży wybór wysokiej klasy modeli. W przypadku twardych lub nieco grubszych gałęzi, warto sięgnąć po sekatory nożycowe do konarów. Narzędzia te doskonale sprawdzą się także przy skracaniu wysoko położonych, a tym samym trudno dostępnych gałęzi. Ich największe zalety to niezwykła precyzja, wygodne użytkowanie oraz długa żywotność. Zarówno nożyce do gałęzi, jak i sekatory dostępne są w sklepie Carrefour w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Nożyce do żywopłotu

Efektem stosowania wysokiej klasy nożyc, które można znaleźć w asortymencie sklepu Carrefour, jest równo przycięty, zadbany żywopłot. Dzięki pokrywającej powierzchnię narzędzi warstwie teflonu, nożyce do żywopłotu zyskały odporność na rdzę, a tym samym dużą trwałość. Ergonomiczna rękojeść gwarantuje pewny chwyt, a niezawodne ostrze - precyzję cięcia. Sklep Carrefour oferuje nożyce do żywopłotu z drewnianymi lub stalowymi ramionami. Polecamy także zasilane energią elektryczną modele, zapewniające wysoki komfort pracy. Są nie tylko lekkie, ale też łatwe w obsłudze. Przy ich użyciu można błyskawicznie nadać żywopłotowi pożądaną formę. Elektryczne nożyce do żywopłotu posiadają kompaktową, lecz solidną konstrukcję. To dobry wybór także ze względu na niską awaryjność oraz wysoką funkcjonalność dostępnych w sklepie Carrefour modeli. W przypadku wysokiego żywopłotu, warto zdecydować się na teleskopowe nożyce ogrodnicze wyposażone w obrotową głowicę tnącą i regulowany trzonek.

Sekatory ogrodowe w sklepie Carrefour

Aby przycinanie gałęzi lub żywopłotu nie było problemem, należy wyposażyć się w niezawodne i funkcjonalne sekatory ogrodowe. Sklep Carrefour poleca modele z antypoślizgowymi uchwytami, które znacząco poprawiają komfort pracy oraz poziom bezpieczeństwa w trakcie użytkowania narzędzi. Wiele z nich można wykorzystywać zarówno do pionowych, jak i wykonywanych pod kątem cięć. Sekatory ogrodowe z funkcją dźwigni sprawdzą się także w przypadku gałęzi o większej średnicy. Dzięki ich zastosowaniu pielęgnacja krzewów i drzew stanie się dużo łatwiejsza. W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów, sklep Carrefour oferuje sekatory ogrodowe z mechanizmem blokującym, ze znajdującym się na końcu uchwytu zapięciem. Polecamy modele z wąską lub obrotową głowicą tnącą. Profesjonalne sekatory ogrodowe pozwalają na cięcie nad głową, są ergonomiczne i ograniczają wysiłek, jaki trzeba włożyć w pracę. Umieszczone między rączkami, gumowe amortyzatory czynią użytkowanie narzędzi niezwykle prostym. Dostępne w sklepie Carrefour sekatory ogrodowe to najlepszy wybór i gwarancja satysfakcji.