Kosy i podkaszarki

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Rozmiar
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Kosy i podkaszarki

Kosa z osełką, 140 cm

Kosa z osełką, 140 cm Kosa z osełką, 140 cm

Normalna cena: 140,00 zł

Special Price 122,00 zł

Jaką podkaszarkę do żywopłotu wybrać?

Skracanie trawy w trudno dostępnych miejscach, m.in. pod krzewami lub przy murze może być trudne, jeśli mamy do dyspozycji wyłącznie kosiarkę. Warto wówczas sięgnąć po dostępne w ofercie sklepu Carrefour podkaszarki. Przy ich użyciu z łatwością zetniemy trawę tam, gdzie nie dotrze kosiarka. Oferujemy także przeznaczone do dużych powierzchni kosy. W naszym asortymencie można znaleźć zarówno spalinowe, jak i elektryczne modele. Urządzenia te zostały wyprodukowane przez renomowane marki, takie jak Gardena, Makita, Greenworks czy NAC.

Podkaszarki akumulatorowe w sklepie Carrefour

Dzięki wydajnemu silnikowi, dostępne w sklepie Carrefour podkaszarki elektryczne wyróżniają się dużą skutecznością oraz niską awaryjnością. Aby zapewnić użytkownikom sprzętu wyjątkowy komfort, większość modeli została wyposażona w regulowany, poręczny uchwyt, który bez trudu można dopasować do swoich potrzeb. Podkaszarki elektryczne są lekkie, a ich obsługa nie stanowi żadnego wyzwania. Praktyczna osłona zapobiega zniszczeniu kwiatów lub innych hodowanych roślin podczas koszenia. Stosując oferowane przez sklep Carrefour podkaszarki elektryczne, uzyskamy szybki i precyzyjny efekt, w postaci równo przyciętego trawnika. Wystarczy podłączyć urządzenie do źródła prądu, by móc przystąpić do pracy. Dużą popularnością wśród naszych Klientów cieszą się także podkaszarki akumulatorowe. Czas ich pracy uzależniony jest od rodzaju baterii. Zwykle jednak urządzenia te pozwalają na skoszenie ok. 1500 m trawnika, bez konieczności zasilania. Wskaźnik stanu baterii informuje, kiedy niezbędne jest ładowanie.

Podkaszarki spalinowe – mobilne i niezawodne

Tym, którzy potrzebują mobilnego urządzenia, odpowiedniego do użytkowania z dala od źródła prądu, sklep Carrefour oferuje niezawodne podkaszarki spalinowe o lekkiej i solidnej konstrukcji. Zasilane mieszanką benzyny i oleju napędowego, są ekonomiczne i funkcjonalne. Dzięki nowoczesnemu systemowi antywibracyjnemu, komfort pracy z tym wysokiej klasy sprzętem jest wyjątkowy. Mimo dużej mocy silnika, podkaszarki spalinowe emitują hałas o niewielkim nasileniu. Trwała obudowa zabezpiecza urządzenie przed uszkodzeniem, a obrotowa głowica zwiększa efektywność koszenia. Wiele modeli można nabyć w praktycznym zestawie z częściami zapasowymi. Po zużyciu elementów tnących w urządzeniu, można z łatwością wymienić je na nowe. Podkaszarki spalinowe w sklepie Carrefour to doskonały wybór zarówno dla amatorów, jak i dla profesjonalistów. Aby zapewnić sobie wygodę podczas koszenia, warto wyposażyć się dodatkowo w specjalne szelki naramienne, polecane zwłaszcza w przypadku długotrwałej pracy. Można je nabyć w sklepie Carrefour.

Kosy spalinowe i elektryczne

Koszenie dużych powierzchni zielonych wymaga wydajnego, a przy tym poręcznego narzędzia. Kosy spalinowe to częsty wybór profesjonalistów. Dzięki dużej mocy, sprawdzą się nie tylko przy cięciu trawy, ale też innych roślin, w tym krzewów i chwastów. Dostępne w ofercie sklepu Carrefour urządzenia są bezpieczne w użytkowaniu. Sprzęgło odśrodkowe z wysokogatunkowymi okładzinami oraz blokada, zapobiegająca przypadkowemu naciśnięciu włącznika kosy minimalizują ryzyko wypadków przy pracy. Polecamy kosy spalinowe z silnikiem dwu- lub czterosuwowym. W naszej ofercie można znaleźć także ręczne, wyposażone w drewniane rączki modele oraz łatwe w obsłudze kosy elektryczne o długiej żywotności i niewielkiej wadze. Użytkowanie tego typu urządzeń nie sprawi problemu nawet początkującym ogrodnikom. Dzięki ergonomicznym rozwiązaniom, koszenie trawy będzie odtąd pochłaniać dużo mniej czasu i energii.