Kosiarki spalinowe

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Kosiarki spalinowe

Jaką kosiarkę spalinową wybrać?

Koszenie staje się prostsze, gdy mamy do dyspozycji wydajny sprzęt. Kosiarki spalinowe pozwolą na szybkie skrócenie trawy, nawet w trudno dostępnych miejscach. Sklep Carrefour oferuje modele pochodzące od znanych w branży ogrodniczej marek, które na pierwszym miejscu stawiają jakość swoich produktów. Należą do nich m.in. NAC, Makita i Ursus. Dostępne w naszym sklepie kosiarki spalinowe zostały wyposażone w napęd ręczny lub niezwykle wygodny napęd własny. Polecamy także funkcjonalne traktory, stworzone z myślą o dużych trawnikach.

Kosiarki spalinowe z wydajnym silnikiem

Jednym z najważniejszych elementów kosiarki, od którego zależy skuteczność koszenia, jest silnik. W sklepie Carrefour można znaleźć modele, wyposażone w 2- lub 4-suwową jednostkę napędową, która zapewnia dużą wydajność. Kosiarki spalinowe z wysokiej jakości silnikiem wyróżniają się niską awaryjnością oraz długą żywotnością. Dzięki solidnej, stalowej lub wykonanej z tworzywa sztucznego obudowie, małe kamienie z pewnością nie uszkodzą sprzętu. Kosiarki spalinowe z oferty sklepu Carrefour są ekonomiczne i łatwe w obsłudze. Wystarczy pociągnąć za linkę rozrusznika, by urządzenie rozpoczęło pracę. Oferujemy modele o różnej szerokości i wysokości koszenia oraz z licznymi dodatkowymi funkcjami. Dostępne w sklepie Carrefour kosiarki spalinowe to nie tylko wydajność, ale też komfort użytkowania. Regulacja rękojeści, pojemny kosz na trawę oraz gwarantujące łatwość prowadzenia koła to tylko niektóre z zalet oferowanych urządzeń.

Traktory ogrodowe – do koszenia dużych powierzchni

W przypadku rozległych, zielonych, wymagających koszenia terenów najlepszym wyborem będzie wyposażony w silnik spalinowy traktor. Jego użytkowanie wiąże się z niezwykłym komfortem. Fotele z podłokietnikami i wysokim oparciem czynią traktory ogrodowe nie tylko skutecznym, ale też wygodnym sposobem na skrócenie zbyt długiej trawy. W ofercie sklepu Carrefour można znaleźć modele z ergonomiczną kierownicą oraz oświetleniem, umożliwiającym koszenie także po zmroku. Traktory ogrodowe nierzadko posiadają ułatwiający ich prowadzenie tempomat oraz zwiększające bezpieczeństwo ich użytkowania zderzaki. Wiele urządzeń wyposażono dodatkowo w funkcję mycia obudowy, która ułatwia utrzymanie ich w czystości. Niemałą popularnością wśród naszych Klientów cieszą się traktorki ogrodowe CUB CADET, cenione za niską awaryjność i wygodę użytkowania. Duża szerokość koszenia wpływa na ich skuteczność i czyni skracanie trawy znacznie mniej czasochłonnym.

Kosiarki spalinowe dla dużych trawników

Traktorki ogrodowe to nie jedyne rozwiązanie dla dużych trawników. Równie dobrym wyborem będą wysokiej jakości kosiarki spalinowe, wyposażone w napęd na tylne koła. Dzięki niemu nie trzeba pchać urządzenia. Wystarczy kontrolować kierunek jazdy kosiarki. Carrefour oferuje wyłącznie modele o wysokiej funkcjonalności. Dostępne w asortymencie sklepu kosiarki spalinowe posiadają często wskaźnik napełnienia kosza, regulację wysokości koszenia, a nawet miejsce na napój oraz klucze. Są to solidne urządzenia o trwałej konstrukcji. Oferowane modele różnią się od siebie pojemnością i mocą silnika, wagą oraz szerokością koszenia. Wybór warto dostosować do swoich potrzeb i charakteru terenu. Kosiarki spalinowe o dużych, łożyskowanych kołach to doskonała propozycja dla trawników o nierównej powierzchni. Nie wszystkie posiadają kosz na trawę. Kosiarki spalinowe z wyrzutem bocznym są lżejsze, a co za tym idzie łatwiejsze w prowadzeniu niż większość modeli z pojemnikiem.