Kosiarki elektryczne

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Kosiarki elektryczne

Jaką kosiarkę elektryczną kupić?

Koszenie trawy to prawdziwa przyjemność, pod warunkiem, że zastosujemy dostępne w ofercie sklepu Carrefour kosiarki elektryczne. Są nie tylko wydajne, ale też wygodne w użytkowaniu. Ich solidna konstrukcja stanowi gwarancję niezwykłej trwałości i długiej żywotności. Kosiarki elektryczne w sklepie Carrefour to wyroby cenionych w branży ogrodniczej marek, które słyną z wysokiej jakości oraz innowacyjności swoich produktów. Należą do nich Gardena, Greenworks, NAC, Makita i Einhell.

Kosiarki elektryczne – duży wybór niezawodnych modeli

Regularne przycinanie trawy to pierwszy krok do zadbanego, gęstego trawnika. W ofercie naszego sklepu czeka szeroki wybór urządzeń, które pozwolą uzyskać błyskawiczny i satysfakcjonujący efekt. Poszczególne kosiarki elektryczne różnią się od siebie parametrami, m.in. mocą silnika czy szerokością koszenia. Wiele z nich zostało wyposażonych w dodatkowe funkcje, np. regulację wysokości koszenia, wskaźnik napełnienia kosza i mielenie trawy. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości tworzywa sztucznego lub stali, kosiarki elektryczne z naszego sklepu są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Niektóre modele można nabyć w zestawie z akumulatorem, co czyni je niezależnymi od źródła prądu i pozwala na koszenie trawy nawet w odległych częściach ogrodu. Sklep Carrefour poleca kosiarki elektryczne z dużymi kołami, które z powodzeniem zredukują towarzyszący toczeniu opór i zapobiegną zapadaniu się urządzenia na nierównościach terenu. Z nimi koszenie będzie mniej czasochłonne i jeszcze bardziej komfortowe.

Kosiarki elektryczne do zadań specjalnych

Nie każda kosiarka poradzi sobie z nierównym lub porośniętym gęstymi, wysokimi źdźbłami trawnikiem. Aby ograniczyć swój wysiłek i nie spędzać na koszeniu długich godzin, warto zdecydować się na wysokiej jakości kosiarki elektryczne, dostępne w ofercie sklepu Carrefour. Wydajny silnik poradzi sobie z każdym wyzwaniem, pojemny kosz na trawę nie będzie wymagać częstego opróżniania, a duże koła ułatwią zadanie. Kosiarki elektryczne takich marek, jak Makita, NAC, Einhell czy Greenworks to doskonały wybór zarówno do dużych, jak i małych ogrodów. W trosce o komfort użytkowników wysokiej klasy urządzeń, ich producenci zadbali o generowany w trakcie ich pracy hałas. Mimo jego niewielkiego nasilenia, kosiarki elektryczne z oferty Carrefour osiągają większą prędkość niż niższej jakości modele oraz imponującą wydajność. Dzięki składanym elementom i praktycznym rączkom, ich transport oraz przechowywanie nie stanowią najmniejszego problemu. Dodatkową zaletą zakupów w naszym sklepie są niezwykle atrakcyjne ceny.