Kosiarki elektryczne

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Kosiarki elektryczne

Kosiarka spalinowa MTD SMART 53 MB

Kosiarka spalinowa MTD SMART 53 MB Kosiarka spalinowa MTD SMART 53 MB

Normalna cena: 1 829,25 zł

Special Price 1 828,41 zł

Jaką kosiarkę elektryczną kupić?

Koszenie trawy to prawdziwa przyjemność, pod warunkiem, że zastosujemy dostępne w ofercie sklepu Carrefour kosiarki elektryczne. Są nie tylko wydajne, ale też wygodne w użytkowaniu. Ich solidna konstrukcja stanowi gwarancję niezwykłej trwałości i długiej żywotności. Kosiarki elektryczne w sklepie Carrefour to wyroby cenionych w branży ogrodniczej marek, które słyną z wysokiej jakości oraz innowacyjności swoich produktów. Należą do nich Gardena, Greenworks, NAC, Makita i Einhell.

Kosiarki elektryczne – duży wybór niezawodnych modeli

Regularne przycinanie trawy to pierwszy krok do zadbanego, gęstego trawnika. W ofercie naszego sklepu czeka szeroki wybór urządzeń, które pozwolą uzyskać błyskawiczny i satysfakcjonujący efekt. Poszczególne kosiarki elektryczne różnią się od siebie parametrami, m.in. mocą silnika czy szerokością koszenia. Wiele z nich zostało wyposażonych w dodatkowe funkcje, np. regulację wysokości koszenia, wskaźnik napełnienia kosza i mielenie trawy. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości tworzywa sztucznego lub stali, kosiarki elektryczne z naszego sklepu są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Niektóre modele można nabyć w zestawie z akumulatorem, co czyni je niezależnymi od źródła prądu i pozwala na koszenie trawy nawet w odległych częściach ogrodu. Sklep Carrefour poleca kosiarki elektryczne z dużymi kołami, które z powodzeniem zredukują towarzyszący toczeniu opór i zapobiegną zapadaniu się urządzenia na nierównościach terenu. Z nimi koszenie będzie mniej czasochłonne i jeszcze bardziej komfortowe.

Kosiarki elektryczne do zadań specjalnych

Nie każda kosiarka poradzi sobie z nierównym lub porośniętym gęstymi, wysokimi źdźbłami trawnikiem. Aby ograniczyć swój wysiłek i nie spędzać na koszeniu długich godzin, warto zdecydować się na wysokiej jakości kosiarki elektryczne, dostępne w ofercie sklepu Carrefour. Wydajny silnik poradzi sobie z każdym wyzwaniem, pojemny kosz na trawę nie będzie wymagać częstego opróżniania, a duże koła ułatwią zadanie. Kosiarki elektryczne takich marek, jak Makita, NAC, Einhell czy Greenworks to doskonały wybór zarówno do dużych, jak i małych ogrodów. W trosce o komfort użytkowników wysokiej klasy urządzeń, ich producenci zadbali o generowany w trakcie ich pracy hałas. Mimo jego niewielkiego nasilenia, kosiarki elektryczne z oferty Carrefour osiągają większą prędkość niż niższej jakości modele oraz imponującą wydajność. Dzięki składanym elementom i praktycznym rączkom, ich transport oraz przechowywanie nie stanowią najmniejszego problemu. Dodatkową zaletą zakupów w naszym sklepie są niezwykle atrakcyjne ceny.