Kosiarki

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Kosiarki, podkaszarki i kosy

Jaką kosiarkę wybrać?

Zachwycający ogród to przede wszystkim idealnie skoszona, pachnąca trawa. Aby osiągnąć taki efekt, należy jednak poświęcić trochę czasu na wybór odpowiedniej kosiarki do trawy, z którą pielęgnacja trawnika będzie szybka i prosta, a efekt oszałamiający. W sklepie internetowym Carrefour.pl znajdziecie bardzo bogatą ofertę obejmującą różnego rodzaju kosiarek do trawy, które z całą pewnością spełnią wszystkie Wasze oczekiwania. Sklep Carrefour.pl oferuje w swojej ofercie między innymi:

  • kosiarki spalinowe – najchętniej wykorzystywane do pielęgnacji średnich i dużych trawników. Jest to urządzenie stosunkowo ciężkie ze względu na spory silnik oraz konieczność wykorzystywania benzyny i oleju. Z drugiej jednak strony kosiarki spalinowe oferują dużą moc i nie są ograniczone kablem;
  • kosiarki elektryczne – napędzane energią elektryczną, z czym wiąże się główne ograniczenie urządzenia – kabel doprowadzający prąd. Z tego też powodu, kosiarki elektryczne preferowane są do pielęgnacji mniejszych przestrzeni. Na rynku znaleźć można ponadto kosiarki napędzane energią z akumulatora, jednak czas ich pracy może nie być efektywny dla pielęgnacji dużych przestrzeni.

Kosiarki o różnym przeznaczeniu

Dostępne na stronach sklepu internetowego kosiarki do trawy można podzielić z punktu widzenia zastosowanego mechanizmu tnącego. Wybierając swoją nową kosiarkę, warto zwrócić na to uwagę. Oferujemy:

  • kosiarki bębnowe, które doskonale sprawdzą się do pielęgnacji równych trawników. Ostrza kosiarki bębnowej osadzone są na specjalnym bębnie i wirując z dużą prędkością tną wszystko, co napotkają na swojej drodze, nawet bezpośrednio nad ziemią,
  • kosiarki rotacyjne sprawdzą się najlepiej w przypadku zróżnicowanego terenu. Ostrza kosiarki rotacyjnej znajdują się na pionowej osi, która wirując wprawia ostrza w ruch. Kosiarki rotacyjne to najlepsze rozwiązanie do pracy z wyrośniętą trawą.

Niezależnie od Waszych potrzeb, sklep Carrefour.pl to zdecydowanie najlepsze miejsce, w którym znajdziecie idealnie dopasowane do powierzchni, terenu oraz częstotliwości pielęgnacji kosiarki do trawy w najlepszych cenach. Oferujemy znane i sprawdzone marki oraz najwyższą jakość, która pozwoli Wam zadbać o swój trawnik w najlepszy sposób.