Kosiarki

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Kosiarki, podkaszarki i kosy

Kosa z osełką, 140 cm

Kosa z osełką, 140 cm Kosa z osełką, 140 cm

Normalna cena: 249,00 zł

Special Price 232,00 zł

Jaką kosiarkę wybrać?

Zachwycający ogród to przede wszystkim idealnie skoszona, pachnąca trawa. Aby osiągnąć taki efekt, należy jednak poświęcić trochę czasu na wybór odpowiedniej kosiarki do trawy, z którą pielęgnacja trawnika będzie szybka i prosta, a efekt oszałamiający. W sklepie internetowym Carrefour.pl znajdziecie bardzo bogatą ofertę obejmującą różnego rodzaju kosiarek do trawy, które z całą pewnością spełnią wszystkie Wasze oczekiwania. Sklep Carrefour.pl oferuje w swojej ofercie między innymi:

  • kosiarki spalinowe – najchętniej wykorzystywane do pielęgnacji średnich i dużych trawników. Jest to urządzenie stosunkowo ciężkie ze względu na spory silnik oraz konieczność wykorzystywania benzyny i oleju. Z drugiej jednak strony kosiarki spalinowe oferują dużą moc i nie są ograniczone kablem;
  • kosiarki elektryczne – napędzane energią elektryczną, z czym wiąże się główne ograniczenie urządzenia – kabel doprowadzający prąd. Z tego też powodu, kosiarki elektryczne preferowane są do pielęgnacji mniejszych przestrzeni. Na rynku znaleźć można ponadto kosiarki napędzane energią z akumulatora, jednak czas ich pracy może nie być efektywny dla pielęgnacji dużych przestrzeni.

Kosiarki o różnym przeznaczeniu

Dostępne na stronach sklepu internetowego kosiarki do trawy można podzielić z punktu widzenia zastosowanego mechanizmu tnącego. Wybierając swoją nową kosiarkę, warto zwrócić na to uwagę. Oferujemy:

  • kosiarki bębnowe, które doskonale sprawdzą się do pielęgnacji równych trawników. Ostrza kosiarki bębnowej osadzone są na specjalnym bębnie i wirując z dużą prędkością tną wszystko, co napotkają na swojej drodze, nawet bezpośrednio nad ziemią,
  • kosiarki rotacyjne sprawdzą się najlepiej w przypadku zróżnicowanego terenu. Ostrza kosiarki rotacyjnej znajdują się na pionowej osi, która wirując wprawia ostrza w ruch. Kosiarki rotacyjne to najlepsze rozwiązanie do pracy z wyrośniętą trawą.

Niezależnie od Waszych potrzeb, sklep Carrefour.pl to zdecydowanie najlepsze miejsce, w którym znajdziecie idealnie dopasowane do powierzchni, terenu oraz częstotliwości pielęgnacji kosiarki do trawy w najlepszych cenach. Oferujemy znane i sprawdzone marki oraz najwyższą jakość, która pozwoli Wam zadbać o swój trawnik w najlepszy sposób.