Narzędzia ogrodnicze

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Rozmiar
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Narzędzia ogrodnicze

Jakie narzędzia ogrodnicze kupić?

Aby móc cieszyć się zadbanym ogrodem, warto wyposażyć się w odpowiednie przybory. Dostępne w ofercie sklepu Carrefour narzędzia ogrodnicze z pewnością ułatwią pielęgnację zieleni. Łopatki, grabki, nożyce do gałęzi, sekatory czy pazurki to tylko niektóre akcesoria, któremożna znaleźć w naszym asortymencie. Są to wyroby znanych w branży ogrodniczej marek, takich jak Greenmill, Planta, Gardena i BAHCO.

Narzędzia ogrodnicze do cięcia żywopłotu

Gęsty, równo przycięty żywopłot to wizytówka zadbanego ogrodu. Aby uzyskać wyjątkowy rezultat, warto zainwestować w wysokiej jakości narzędzia ogrodnicze. Solidne nożyce do żywopłotu uczynią jego przycinanie mniej męczącym. Długie rączki i wygodne uchwyty to gwarancja komfortowego i ergonomicznego użytkowania. Sklep Carrefour posiada w swojej ofercie tradycyjne nożyce do żywopłotu o trwałych i niezawodnych ostrzach, które zapewniają nie tylko satysfakcjonujący, ale też błyskawiczny efekt. Sprawdzą się zarówno w przypadku cienkich, jak i grubych gałęzi. Polecamy także przeznaczone do profesjonalnego użytku narzędzia ogrodnicze o ząbkowanych krawędziach i lekkich rączkach. Elektryczne nożyce do żywopłotu o kompaktowej konstrukcji są niezwykle łatwe w obsłudze, a teleskopowe modele, odpowiednie zwłaszcza do wysokich żywopłotów. Dostępne w sklepie Carrefour narzędzia ogrodnicze umożliwiają precyzyjne cięcie i gwarantują bezpieczeństwo. Oferujemy modele z drewnianymi lub aluminiowymi rączkami.

Narzędzia ogrodnicze do gałęzi

Zbyt długie gałęzie można łatwo skrócić, korzystając z odpowiednich akcesoriów. Sklep Carrefour posiada w swojej ofercie różnego typu narzędzia ogrodnicze, które przeznaczone są m.in. do cięcia gałęzi. Znajdziemy wśród nich piły ręczne o różnej długości ostrza oraz wykonane ze stali utwardzanej nożyce do gałęzi. Dzięki sprzyjającym komfortowi rozwiązaniom oraz wysokiej jakości zastosowanych materiałów, ich użytkowanie to prawdziwa przyjemność. Carrefour oferuje także inne narzędzia ogrodnicze, np. sekatory do gałęzi. Zostały one wyposażone w poręczne, długie i lekkie uchwyty, co znacząco ułatwia pracę. Wszystkie oferowane modele cechuje duża wytrzymałość oraz solidne wykonanie. Dzięki dźwigniowemu mechanizmowi, wiele z nich ogranicza związane z przycinaniem gałęzi zmęczenie i pozwala na użycie mniejszej siły, niż w przypadku standardowych przyborów. Dostępne w sklepie Carrefour narzędzia ogrodnicze można wykorzystać również do cięcia powyżej wysokości ramion. To dobry sposób także na twarde i suche gałęzie.

Inne narzędzia ogrodnicze w ofercie sklepu Carrefour

Do przesadzania roślin i usuwania chwastów potrzebne będą takie przybory ogrodowe jak łopata, grabie i pazurki. W sklepie Carrefour można je nabyć w praktycznych zestawach. Oferujemy także nożyce do trawy, podkaszarki, taczki ogrodowe oraz przydatne akcesoria, m.in. rękawice ochronne i torby na narzędzia ogrodowe. W naszym asortymencie nie zabrakło również produktów dla dzieci. Miniaturowe łopatki i grabki pozwolą im na zabawę w małego ogrodnika. Dostępne w sklepie Carrefour narzędzia ogrodowe posiadają dużą odporność na uszkodzenia oraz niesprzyjające warunki atmosferyczne takie jak ekstremalne temperatury. Profilowane uchwyty i niewielka waga zapewniają komfort podczas pracy, a solidne wykonanie to gwarancja długiej żywotności. Narzędzia ogrodowe w ofercie Carrefour to także zaawansowane urządzenia takie jak wyrzynarki, rozdrabniarki do gałęzi, piły łańcuchowe, glebogryzarki czy kosiarki bębnowe. Z nimi bez trudu zrealizujemy marzenia o pięknym ogrodzie.