Parasole, markizy i zacienienia

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Parasole, markizy i zacienienia

Osłona przed deszczem – parasole i markizy ogrodowe

Odpoczynek na zewnątrz to jedna z najprzyjemniejszych czynności, na jakie można sobie pozwolić w wolnym czasie. Oddychanie czystym powietrzem uspokaja, ale także świetnie działa na naszą odporność. Relaks w okolicznościach przyrody daje ukojenie, pozwala zapomnieć o problemach, a także... opalić się. W słoneczny dzień dobrze jest wypocząć na swojej działce czy balkonie, szczególnie jeśli większość czasu spędzamy w pomieszczeniach. Czasem jednak pragniemy uchronić się przed upałami i słońcem, dlatego decydujemy się na kupno basenu, ale równie przydatne okazują się markizy ogrodowe albo parasole, które dają trochę cienia i pozwalają osłonić się przed deszczem. Sklep Carrefour odpowiada na oczekiwania Klientów – proponuje akcesoria domowe i ogrodowe, które pomogą Ci wyposażyć i urządzić własną przestrzeń.

Odpoczynek w cieniu

Zacienienie ogrodu pełni bardzo ważną rolę. Przede wszystkim możesz odpocząć od słońca, a gdy nie chcesz za mocno się opalić, wystarczy, że rozłożysz parasole do ogrodu, które uchronią Cię przed nadmiernymi promieniami. Gdy zacznie kropić, nie musisz wcale chować się do środka. Możesz czerpać przyjemność z przebywania na dworze i oddychania świeżym, letnim powietrzem, ponieważ parasole ogrodowe osłonią Cię przed opadami. W naszej ofercie znajdują się markizy tarasowe, które możesz zainstalować w wybranym przez siebie miejscu. Ich montaż jest wyjątkowo łatwy, dzięki czemu samodzielnie sobie z nim poradzisz. Sklep Carrefour proponuje markizy balkonowe najlepszej jakości. Materiały, z których zostały wykonane, są trwałe, dzięki czemu nie rozerwą się pod ciężarem wody, a do tego ułatwiają jej spływanie z powierzchni. Taki produkt posłuży Ci nie tylko jeden sezon – możesz go użytkować nawet kilka lat.

Schować się przed słońcem

Nie musisz uciekać przed deszczem, ani chować się przed nadmiernym słońcem. Markizy ogrodowe uchronią Cię przed opadami, dzięki czemu wciąż możesz przesiadywać na świeżym powietrzu i czerpać przyjemność z przebywania na zewnątrz. Takie wyposażenie jak parasole do ogrodu to niezwykła wygoda dla każdego posiadacza działki. Można je ustawić blisko stolika lub ławki – wszędzie tam, gdzie chcesz zapewnić sobie odrobinę cienia. Ich żeberka są trwałe, wytrzymałe, nie wyginają się pod wpływem wiatru, a parasol nie przechyla się przy silniejszym powiewie. Zacienienie ogrodu to niezwykłe ułatwienie i wygoda. Nie musisz chować się do domu czy altanki, jeśli zmęczysz się słońcem. Możesz w dowolnym miejscu stworzyć przyjemny kącik odpoczynku. To także usprawnienie dla tych, którzy mają dzieci i chcą osłonić je przed nadmiernymi promieniami. Parasole do ogrodu to najprostszy sposób na to, aby mieć odrobinę miejsca do relaksu.

Żagle, markizy i parasole do Twojego ogrodu

Łatwość montażu sprawia, że markizy ogrodowe możesz zainstalować w dowolnym miejscu, bez pomocy specjalisty. Dodatkowe mocowania umożliwiają zaczepienie żagla wszędzie tam, gdzie tylko chcesz. W kolekcji Carrefour znajdują się produkty funkcjonalne – słyniemy z praktycznych rozwiązań, które mają służyć Twojej wygodzie, ale również zdrowiu – zbyt długie przebywanie na słońcu nie będzie nam sprzyjać, szczególnie jeśli brakuje nakrycia głowy. Dodatkowo parasole do ogrodu są eleganckie. Ich niepowtarzalny design sprawia, że pięknie się prezentują. Materiały, z których wykonane jest zacienienie ogrodu to wytrzymałe tworzywa, odporne na czynniki atmosferyczne – opady, ale również słońce. Produkty nie blakną ani nie zmieniają intensywności koloru pod wpływem upału czy deszczu.

Funkcjonalne rozwiązania

Carrefour to sklep, w którym dostaniesz wszystko, czego potrzebujesz do swojego mieszkania czy ogrodu. Parasole, markizy, żagle, które powinny znaleźć się na Twojej działce, jeśli oczekujesz, że ta będzie przestrzenią wypoczynku w ciepłe letnie dni. Mając parasole do ogrodu możesz każdy posiłek z grilla spożywać pod zadaszeniem, osłaniając się od słońca czy ewentualnych opadów. Nie musisz już przeczekiwać w środku przelotnych opadów czy chować się w ciągle to nowe miejsce, aby znaleźć odrobinę cienia. Teraz możesz zamontować markizy ogrodowe i cieszyć się chłodniejszą przestrzenią w dowolnym miejscu – na tarasie, balkonie, przy wejściu do altanki.