Fotele ogrodowe

Hoker barowy Imago Biały

Hoker barowy Imago Biały Hoker barowy Imago Biały

Normalna cena: 97,00 zł

Special Price 77,66 zł

Hoker barowy Falva Czarny

Hoker barowy Falva Czarny Hoker barowy Falva Czarny

Normalna cena: 99,00 zł

Special Price 85,90 zł

Hoker barowy Falva Beżowy

Hoker barowy Falva Beżowy Hoker barowy Falva Beżowy

Normalna cena: 106,00 zł

Special Price 85,00 zł

Hoker barowy Falva Czerwony

Hoker barowy Falva Czerwony Hoker barowy Falva Czerwony

Normalna cena: 102,00 zł

Special Price 81,60 zł

Hoker barowy Falva Biały

Hoker barowy Falva Biały Hoker barowy Falva Biały

Normalna cena: 103,00 zł

Special Price 82,46 zł

Wygodne fotele zewnętrzne

Kto z nas nie marzy o tym, aby po całym dniu móc wygrzać się na słońcu w piękny, upalny dzień czy zażyć świeżego powietrza, nie wychodząc daleko od domu? Posiadacze działek, ogrodów czy balkonów mają tę przyjemność, że mogą pozwolić sobie na upragniony relaks w towarzystwie kwiatów czy rozkwitającej zieleni. Aby jednak móc sobie na to pozwolić, trzeba zadbać o odpowiednie warunki. Nie tylko zagospodarowanie miejsca na wypoczynek, skoszenie trawnika, ale także wyposażenie w odpowiednie umeblowanie – fotele ogrodowe, na których możemy wygodnie usiąść, by zażywać orzeźwiającego powietrza. To niezbędny element, jaki powinien znaleźć się w naszym ogrodzie, na balkonie czy tarasie, zwłaszcza jeśli marzymy o efektywnym wypoczynku. Sklep Carrefour dba o swoich Klientów. Wie, jak ważny jest dla nich relaks, dlatego przygotowaliśmy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb. Wygodne fotele do ogrodu pozwalają przyjąć komfortową pozycję, w której możesz pozostać nawet kilka godzin.

Praktyczne zagospodarowanie przestrzeni

W naszym magazynie znajdują się fotele na balkon, które nie zajmują wiele miejsca. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy balkon ma ograniczoną przestrzeń, dlatego chcemy pomóc sensownie ją zagospodarować. Nasze fotele balkonowe są wyjątkowo kompaktowe, ale ich kształt nie wpływa na jakość siedzenia. Dzięki miękkiemu obiciu można wygodnie się ułożyć, aby oddać się przyjemności i wypocząć, pozwalając sobie jednocześnie na zaczerpnięcie świeżego powietrza. W naszej ofercie znajdują się fotele na taras, w których nie tylko wygodnie się rozsiądziesz, ale możesz także się opalać. Materiały, z których zostały wykonane, są wyjątkowo wytrzymałe, odporne na czynniki zewnętrzne, a przy tym szybko się nie zużywają. To produkty wyjątkowo żywotne bez względu na częstotliwość ich użytkowania.

Produkty spełniające wymagania Klientów

Decydując się na nasze fotele ogrodowe, masz pewność, że otrzymujesz produkty najwyższej jakości dostosowane do najbardziej wysublimowanych potrzeb użytkowników. Proponujemy fotele ogrodowe, które są nie tylko wygodne, ale również wyjątkowo eleganckie. Ich niepowtarzalny design decyduje o tym, że doskonale zdobią przestrzeń, w której się znajdują, a jednocześnie łatwo dopasować je do wybranego miejsca, niezależnie od jego stylistyki. W każdym ogrodzie, jak i na każdym balkonie czy tarasie powinny znaleźć się nasze fotele ogrodowe, które spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa i są dostosowane do postury każdego człowieka. W ten sposób można przyjąć wygodną pozycję, bez względu na to, ile masz wzrostu czy ile ważysz. To uniwersalne produkty, które sprawią, że Twój wypoczynek będzie efektywniejszy, ale także sama przestrzeń będzie lepiej wyglądać.

Komfortowe, a przy tym gustowne

Siedziska wykonane są z miękkich materiałów, które zapewniają komfort. Fotele do ogrodu z naszej kolekcji są na tyle uniwersalne, że ze spokojem możesz je użytkować co roku. Nie musisz ich wymieniać wraz z przemijającymi trendami – te zawsze wyglądają dobrze, bez względu na to, jaka obecnie panuje moda w zakresie aranżacji przestrzeni. Dzięki temu masz pewność, że Twoje fotele ogrodowe zawsze będą ładnie wyglądać, ale, przede wszystkim, będą funkcjonalne.