Grillowanie

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Grillowanie

Normalna cena: 235,00 zł

Special Price 234,00 zł

Normalna cena: 886,00 zł

Special Price 883,00 zł

Normalna cena: 1 078,32 zł

Special Price 969,21 zł

Sprzęt do grillowania i spożywania posiłków na zewnątrz

Każdy z nas zasługuje na relaks, podczas którego możemy się rozluźnić i zapomnieć o trapiących nas problemów. Wypoczynek na świeżym powietrzu nie musi ograniczać się wyłącznie do siedzenia na ławce czy ogródku. Jeśli posiadamy działkę, dobrym rozwiązaniem jest jedzenie na świeżym powietrzu. To połączenie dwa w jednym – spożywania smacznego posiłku i przyjemnego spędzania czasu na łonie natury. W ten sposób wypoczniemy, ale dodatkowo się najemy. Niemal każdy zgodzi się z tym, że jedzenie na świeżym powietrzu smakuje znacznie lepiej, zwłaszcza gdy spożywamy je w gronie najbliższych. Sklep Carrefour oferuje akcesoria do grilla ogrodowego, które pozwolą Ci zorganizować niezapomnianą ucztę na Twojej działce.

Akcesoria do grilla ogrodowego

W naszym katalogu produktów znajdziesz narzędzia do grilla. Przede wszystkim samego grilla, który będzie Ci służył przez kilka sezonów, ale również inne akcesoria do grilla ogrodowego jak specjalne szczypce do chwytania kiełbasek oraz karkówki czy innych potraw znajdujących się na ruszcie. Nasze narzędzia do grilla ułatwiają przyrządzanie potraw, ale także ich nakładanie, dzięki czemu unikniesz poparzenia, ale również spadania poszczególnych produktów na ziemię czy bezpośrednio na żarzący się węgiel. Zestawy do grilla z naszej kolekcji to różnorodne przyrządy ułatwiające przygotowywanie posiłków. Szczypce, łopatki czy zestaw przyborów, które doskonale izolują ciepło. Masz pewność, że nie oparzysz się podczas przewracania czy nakładania poszczególnych produktów na talerz.

Przyrządy oraz przydatne akcesoria grillowe

Nasze akcesoria do grilla ogrodowego to również jednorazowe talerze oraz sztućce. Gdy organizujemy poczęstunek na świeżym powietrzu, zwykle chcemy uniknąć mycia naczyń, dlatego decydujemy się na plastikowe lub papierowe naczynia. Takie oferuje sklep Carrefour. W katalogu produktów mamy również aluminiowe tacki, na których możesz ułożyć warzywa czy mięso, mając jednocześnie pewność, że doskonale się przygotuje. Takie rozwiązanie pozwala również uniknąć spadaniu potraw na żarzący się węgiel. To dodatkowa pewność, że przyrządzimy potrawy w taki sposób, jaki chcemy. U nas znajdziesz także termosy, w których możesz zaparzyć kawę czy herbatę i popijać nią posiłki. Dodatkowo oferujemy podpałki, które ułatwią rozpalanie ognia oraz węgiel.