Filtry

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Filtry basenowe

BRITA FILL&GO ACTIVE LIMONKA

BRITA FILL&GO ACTIVE LIMONKA BRITA FILL&GO ACTIVE LIMONKA

Normalna cena: 49,99 zł

Special Price 39,99 zł

BRITA FILL&GO ACTIVE FIOLET

BRITA FILL&GO ACTIVE FIOLET BRITA FILL&GO ACTIVE FIOLET

Normalna cena: 49,99 zł

Special Price 39,99 zł

Wybierz odpowiednie filtry basenowe

Nic tak nie cieszy w upalne dni jak kąpiel w basenie. Zażywanie jej pozwala nie tylko ochłodzić rozgrzane ciało, ale także zrelaksować się i zapomnieć o problemach. Sklep Carrefour oferuje różnorodne baseny ogrodowe – rozporowe czy dmuchane. Dla własnego komfortu i bezpieczeństwa konieczne jest jeszcze czyszczenie wody. Pozwala to uniknąć zabrudzeń, ale również rozwoju bakterii i zarazków, które mogą występować w brudnej zawartości basenu. W naszej ofercie znajdują się filtry basenowe, które skutecznie oczyszczają wodę oraz pozwalają zachować jej przejrzystość, dzięki czemu nie tylko unikamy zagrożeń spowodowanych bakteriami i drobnoustrojami, ale również zachowujemy estetykę. Filtr do basenu działa dwuetapowo – najpierw oczyszcza wodę, a później sprawia, że ta staje się krystaliczna.

Filtry do oczyszczania wody w basenie

W naszym katalogu produktów znajduje się filtr piaskowy do basenu, który może przefiltrować 11000L/h wody. Jest trwały i odporny na korozję oraz kwasowość chlorowanej wody. Zawór wielodrożny umożliwia łatwe sterowanie. Zbiornik posiada czytelny wskaźnik ciśnienia, dzięki czemu mamy kontrolę nad jego działaniem. Nasze filtry do basenów to wysokiej jakości produkty, które umożliwiają zachowanie czystości oraz krystaliczności wody. Dzięki nim możemy nie tylko zapobiec rozwojowi bakterii, ale także zwiększyć komfort kąpieli. Filtry do wody basenowej sprawiają, że ta staje się krystaliczna i przejrzysta. Do wydajne zbiorniki, które można użytkować w każdych warunkach i to każdego typu basenu.

Optymalne wyposażenie do basenu

W naszej ofercie znajdziesz wydajne filtry basenowe, które sprawią, że kąpiel stanie się czystą przyjemnością. Masz pewność, że ciecz pozbawiona jest bakterii, dzięki czemu nie musisz obawiać się o zdrowie swoich pociech. To dodatkowa gwarancja decydująca o tym, że żadne drobnoustroje nie przedostaną się do organizmu. Filtr do basenu pełni ważną funkcję, dlatego staje się nieodzowną częścią basenu. Jeśli decydujemy się na jego zakup, powinniśmy pamiętać również o tym, że filtry basenowe to niezbędny element, w jaki powinieneś się dodatkowo zaopatrzyć.