Wieszaki

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Płeć
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Wieszaki na ubrania do przedpokoju

Jaki wieszak na ubranie wybrać?

Jak uporządkować odzież wierzchnią, a przy tym zabezpieczyć ją przed zabrudzeniem? Dostępne w ofercie sklepu Carrefour wieszaki na ubrania do przedpokoju to wygodny i praktyczny sposób na przechowywanie nie tylko płaszczów i kurtek, ale też nakryć głowy, parasoli i innych akcesoriów. Polecamy zarówno stojące, podłogowe modele, jak i przeznaczone do zamontowania na ścianie wieszaki, wyróżniające się atrakcyjnym designem i starannym wykonaniem.

Stojące wieszaki na ubrania do przedpokoju

Podłogowy wieszak stanowi praktyczny element wyposażenia wnętrza, ale nie tylko. Może pełnić także dekoracyjną rolę, zwłaszcza w przestronnych pomieszczeniach. Carrefour oferuje dostępne w różnych rozmiarach wzory o stabilnej podstawie i solidnej konstrukcji. Podłogowe wieszaki na ubrania do przedpokoju w ponadczasowym wydaniu mają prostą formę i uniwersalny kolor, m. in. czarny, biały i srebrny. Duża liczba haczyków pozwala na zawieszenie wielu kurtek i płaszczów, a możliwość ich zawieszania na różnych poziomach to sposób na zabezpieczenie odzieży przed wygnieceniem. Polecamy wieszaki na ubrania do przedpokoju z plastikowymi osłonami, które zmniejszają ryzyko zniszczenia ubrań i chronią podłogę przed zarysowaniem. Dostępne w ofercie Carrefour modele są łatwe w utrzymaniu czystości i stylowe.

Ścienne wieszaki na ubrania do przedpokoju

Gdy dysponujesz niewielką przestrzenią do zagospodarowania, dobrym rozwiązaniem będzie ścienny wieszak. W sklepie Carrefour znajdziesz zarówno minimalistyczne, wykonane z wysokiej jakości stali wzory, jak i ozdobne wieszaki na ubrania do przedpokoju, przyciągające uwagę bogatą formą i lśniącym wykończeniem. W eleganckich, wyrafinowanych wnętrzach doskonale sprawdzą się modele w barokowym stylu, natomiast miłośnicy inspirowanego naturą designu z pewnością docenią unikatowe, stworzone z odzyskanego drewna, ręcznie wykonane wieszaki na ubrania do przedpokoju. W naszym asortymencie nie brakuje także funkcjonalnych modeli, wzbogaconych o lustro lub półkę na buty. Oferujemy również stojaki na koszule oraz damskie i męskie manekiny.