Regały

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Regały biurowe

Jaki regał biurowy wybrać?

W dobrze wyposażonym biurze nie może zabraknąć funkcjonalnego regału. W sklepie Carrefour dostępne są stylowe regały biurowe odpowiednie do przechowywania książek, elementów dekoracyjnych czy dokumentów. Polecamy modele w różnych kolorach o prostym, ponadczasowym designie. Wśród nich można znaleźć umieszczone na stalowej ramie oraz wykonane z płyty wiórowej meble.

Regały biurowe – efektowny sposób na przechowywanie

Dzięki praktycznym półkom, regały pomieszczą niemałą ilość drobiazgów i książek, czyniąc utrzymanie porządku w biurze łatwiejszym i pozwalając na efektowne wyeksponowanie wybranych przedmiotów. Oferujemy zarówno wysokie regały biurowe, które sprawdzą się również w garażach czy piwnicach, jak i niskie, eleganckie modele, wyposażone w kilka półek. Są to stabilne i bezpieczne meble o dużej wytrzymałości. Ich montaż nie sprawi żadnego problemu i nie zajmie dużo czasu. Polecamy regały biurowe z funkcją regulacji, które błyskawicznie można dostosować do swoich potrzeb, tworząc niezbędną do przechowywania określonych przedmiotów przestrzeń. Modele ze stalowymi elementami zostały poddane obróbce cynkowej, dzięki czemu nie są podatne na korozję.

Drewniane regały biurowe

Aby nadać wnętrzu klasycznego charakteru, warto zdecydować się na wykonany z drewna regał o minimalistycznym designie. Taki mebel doskonale skomponuje się niemal z każdym wnętrzem, wprowadzając do niego odrobinę ciepła i czyniąc je przytulnym. Polecamy regały biurowe o naturalnej barwie drewna oraz uniwersalne, białe meble o ponadczasowym charakterze. W ofercie sklepu Carrefour można znaleźć dodatkowo uszyte z trwałej tkaniny i wzmocnione stalowym stelażem namioty magazynowe, będące doskonałym sposobem na przechowywanie zarówno małych, jak i dużych przedmiotów. Dostępne w sklepie Carrefour regały biurowe stanowią połączenie wysokiej jakości wykonania z atrakcyjnym designem oraz wyjątkową funkcjonalnością. Oferujemy duży wybór eleganckich i nowoczesnych mebli, stworzonych z myślą o stylowych biurach.