Fotele gamingowe

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Fotele gamingowe i krzesła dla graczy

Jaki fotel gamingowy wybrać?

Aby zapewnić kręgosłupowi optymalną pozycję podczas kolejnych, spędzonych za biurkiem godzin, warto zainwestować w stworzony z myślą o graczach fotel. W sklepie Carrefour można znaleźć liczne fotele gamingowe, wyróżniające się sportowym designem i sprzyjającymi wygodzie rozwiązaniami. Ich ergonomiczny kształt stanowi doskonałe podparcie dla pleców, a miękki, oddychający materiał jest gwarancją komfortu i odpowiedniej wentylacji.

Fotele gamingowe z funkcją bujania

Wielogodzinna praca w pozycji siedzącej staje się często przyczyną bólu kręgosłupa i złego samopoczucia. Można jednak zapobiec następstwom długotrwałego siedzenia, wybierając dostępne w ofercie sklepu Carrefour, odpowiednio wyprofilowane fotele gamingowe. Szerokie siedzisko oraz wysoki zagłówek pozwolą plecom odpocząć, a funkcja odchylania oparcia stanowi dobry sposób na zmianę pozycji podczas pracy. Oferujemy wyposażone w opuszczane podłokietniki krzesła dla graczy, umieszczone na stabilnej, solidnej podstawie. Dzięki gazowemu amortyzatorowi, regulacja wysokości foteli jest niezwykle płynna i pozwala na ich błyskawiczne dostosowanie do potrzeb osoby siedzącej. Aby pracować wydajnie, niezbędne są przerwy. Fotele gamingowe z funkcją bujania umożliwią odprężenie i szybką regenerację.

Ergonomiczne krzesła dla graczy

Carrefour oferuje zapewniające bezpieczeństwo, mobilne modele z podwójnymi kółkami. Ich przesuwanie jest niezwykle proste, a antypoślizgowe nakładki zapewniają stabilność stopom, umożliwiając przyjęcie dogodnej pozycji. Polecamy ergonomiczne fotele gamingowe o niepowtarzalnym, futurystycznym designie, w stylowych zestawieniach kolorystycznych. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, takich jak ekologiczna skóra i przewiewna siatka, nasze krzesła dla graczy zachowują estetyczny wygląd na długo, mimo intensywnego użytkowania. Perfekcyjne w każdym detalu, wytrzymałe i zaprojektowane w oparciu o innowacyjne technologie, zapewnią komfort i bezpieczeństwo podczas pracy za biurkiem. Fotele gamingowe w sklepie Carrefour to duży wybór efektownych, dostępnych w wielu kolorach wzorów.