30afbd9f-b69c-4d6c-8e51-d4c3783db33a
Wróć do listy

Dmuchany Donut Uchwyt do Drinków na Napoje Kubek 5681

Oceń ten produkt jako pierwszy

Wróć do listy

Dmuchany Donut Uchwyt do Drinków na Napoje Kubek 5681

Oceń ten produkt jako pierwszy

  • ZABAWNY GADŻET - pływający, dmuchany donut na napoje będzie świetną ozdobą każdej imprezy. Nadaje się również do zabawy w kąpieli.
  • PRAKTYCZNY - standardowy otwór 7cm sprawia, że do podstawki zmieści się większość typowych puszek i małych butelek napoju.
  • SPECYFIKACJA - rozmiar 19x7cm, otwór na napój 7cm, waga 15g, kolor różowo-żółty, materiał PVC.
  • ZAJMUJE NIEWIELE MIEJSCA - donut łatwo i szybko się pompuje, a po spuszczeniu powietrza zajmuje niewiele miejsca i zmieści się nawet w kieszeni.
  • WSZECHSTRONNY - sprawdzi się nie tylko do podtrzymywania napojów, ale także kluczy, telefonu, kamery, przekąsek itp.
szt.

O produkcie

NADMUCHIWANA PODSTAWKA POD NAPÓJ - DONUT RÓŻOWY ZABAWNY GADŻET - pływający, dmuchany donut na napoje będzie świetną ozdobą każdej imprezy. Nadaje się również do zabawy w kąpieli. PRAKTYCZNY - standardowy otwór 7cm sprawia, że do podstawki zmieści się większość typowych puszek i małych butelek napoju. SPECYFIKACJA - rozmiar 19x7cm, otwór na napój 7cm, waga 15g, kolor różowo-żółty, materiał PVC. ZAJMUJE NIEWIELE MIEJSCA - donut łatwo i szybko się pompuje, a po spuszczeniu powietrza zajmuje niewiele miejsca i zmieści się nawet w kieszeni. WSZECHSTRONNY - sprawdzi się nie tylko do podtrzymywania napojów, ale także kluczy, telefonu, kamery, przekąsek itp. SPECYFIKACJA kolor: różowo-żółty rozmiar nadmuchanego donuta (średnica/grubość): 19x7cm otwór na napój: 7cm waga: 15g materiał: PVC Zabawny gadżet - dmuchany mini donut doskonały do trzymania napojów, butelek, ale także przekąsek lub telefonu czy kluczy. To prawdziwy hit każdej imprezy i wyjazdu. Po wypompowaniu zajmuje tak niewiele miejsca, że zmieści się w kieszeni. Możesz używać podstawki w kąpieli w wannie, w basenie, w jeziorze itp. Kod produktu: 5681
Marka
ISO TRADE

Sprzedawcy

Ocena ogólna
Zobacz pełną ocenę
8,99 zł

Kontakt z Carrefour

Jeśli masz pytanie dotyczące tego produktu, wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@carrefour.pl

Opinie klientów

Nikt jeszcze nie ocenił produktu. Jeśli kupiłeś ten produkt, zaloguj się i dodaj opinię. Dodaj opinię