892b3afc-927b-462f-ba52-d251b6ec2c08
Wróć do listy

Dmuchany Arbuz Uchwyt do Drinków na Napoje Kubek 5679

Oceń ten produkt jako pierwszy

Wróć do listy

Dmuchany Arbuz Uchwyt do Drinków na Napoje Kubek 5679

Oceń ten produkt jako pierwszy

  • ZABAWNY GADŻET - pływający, dmuchany arbuz na napoje będzie świetną ozdobą każdej imprezy. Nadaje się również do zabawy w kąpieli.
  • PRAKTYCZNY - standardowy otwór 7cm sprawia, że do podstawki zmieści się większość typowych puszek i małych butelek napoju.
  • SPECYFIKACJA - rozmiar 18x7cm, otwór na napój 7cm, waga 15g, kolor czerwono-zielony, materiał PVC.
  • ZAJMUJE NIEWIELE MIEJSCA - arbuz łatwo i szybko się pompuje, a po spuszczeniu powietrza zajmuje niewiele miejsca i zmieści się nawet w kieszeni.
  • WSZECHSTRONNY - sprawdzi się nie tylko do podtrzymywania napojów, ale także kluczy, telefonu, kamery, przekąsek itp.
szt.

O produkcie

NADMUCHIWANA PODSTAWKA POD NAPÓJ - ARBUZ ZABAWNY GADŻET - pływający, dmuchany arbuz na napoje będzie świetną ozdobą każdej imprezy. Nadaje się również do zabawy w kąpieli. PRAKTYCZNY - standardowy otwór 7cm sprawia, że do podstawki zmieści się większość typowych puszek i małych butelek napoju. SPECYFIKACJA - rozmiar 18x7cm, otwór na napój 7cm, waga 15g, kolor czerwono-zielony, materiał PVC. ZAJMUJE NIEWIELE MIEJSCA - arbuz łatwo i szybko się pompuje, a po spuszczeniu powietrza zajmuje niewiele miejsca i zmieści się nawet w kieszeni. WSZECHSTRONNY - sprawdzi się nie tylko do podtrzymywania napojów, ale także kluczy, telefonu, kamery, przekąsek itp. SPECYFIKACJA kolor: czerwono-zielony rozmiar nadmuchanego arbuza (średnica/grubość): 18x7cm otwór na napój: 7cm waga: 15g materiał: PVC Zabawny gadżet - dmuchany mini arbuz doskonały do trzymania napojów, butelek, ale także przekąsek lub telefonu czy kluczy. To prawdziwy hit każdej imprezy i wyjazdu. Po wypompowaniu zajmuje tak niewiele miejsca, że zmieści się w kieszeni. Możesz używać podstawki w kąpieli w wannie, w basenie, w jeziorze itp. Kod produktu: 5678
Marka
ISO TRADE

Sprzedawcy

Ocena ogólna
Zobacz pełną ocenę
8,99 zł

Kontakt z Carrefour

Jeśli masz pytanie dotyczące tego produktu, wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@carrefour.pl

Opinie klientów

Nikt jeszcze nie ocenił produktu. Jeśli kupiłeś ten produkt, zaloguj się i dodaj opinię. Dodaj opinię