Filtry

Marki

Dla zwierząt

5 produktów w kategorii

z 1

Sortuj po:

Najpopularniejsze

Kitekat z kurczakiem w sosie Karma pełnoporcjowa 400 g
0,4 kg
9,98 zł/1 kg
3,99 zł
Kitekat z kaczką w galaretce Karma pełnoporcjowa 400 g
0,4 kg
9,98 zł/1 kg
3,99 zł
Kitekat z wołowiną w sosie Karma pełnoporcjowa 400 g
0,4 kg
9,98 zł/1 kg
3,99 zł
Kitekat Karma pełnoporcjowa z kurczakiem i warzywami 1,8 kg
1,8 kg
11,22 zł/1 kg
20,19 zł
Kitekat Karma pełnoporcjowa z wołowiną i warzywami 1,8 kg
1,8 kg
11,22 zł/1 kg
20,19 zł

z 1

Artykuły dla zwierząt – zadbaj o zdrowie swojego pupila

Zwierzęta traktowane są jako członkowie rodziny, dlatego powinieneś wybierać dla nich to, co najlepsze. Odpowiednio zbilansowana, bogata w składniki odżywcze dieta to podstawa zdrowia i dobrego samopoczucia pupila. Zamiast ryzykować i podawać mu produkty niewiadomego pochodzenia, zdecyduj się na karmę od sprawdzonych producentów. Przygotowaliśmy dla Ciebie bogatą ofertę przysmaków dla psów i kotów, którymi nie pogardzą nawet najbardziej wybredne zwierzaki.

W tej kategorii znajdziesz najlepsze karmy dla zwierząt, takich marek, jak:

Asortyment podzieliliśmy na kategorie, aby łatwiej Ci było znaleźć potrzebny produkt. Przygotowaliśmy ofertę z karmami i przysmakami:

W każdej z nich znajdziesz wysokiej jakości artykuły suche, pokarm w puszce, a także smakołyki dla urozmaicenia diety zwierzaka.

Skomponuj jadłospis dla swojego pupila!

Potrzeby żywieniowe zwierząt zmieniają się wraz z wiekiem, a dobrze zbilansowana dieta powinna być dopasowana do stylu życia pupila. W asortymencie Carrefour znajdziesz więc karmy dla młodych psów i kotów, a także dla seniorów. W zależności od gustu czteronożnego towarzysza możesz wybierać pomiędzy wieloma smakami i dodatkami. Zadbaj o zdrowie swojego zwierzaka, dostarczając mu pożywne i smaczne jedzenie!