Perfect Fit Junior <1 <10 kg Karma pełnoporcjowa dla szczeniąt 825 g

Perfect Fit Junior <1 <10 kg Karma pełnoporcjowa dla szczeniąt 825 g
Promocja obowiązuje do 20.07.2024
14
99
 
12,99 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
0,825 kg
18,17 zł/1 kg

Produkt niedostępny


Perfect Fit

Perfect Fit to specjalistyczna karma stworzona, aby podsycać młodzieńczy zapał Twojego psa przez całe jego życie. Opracowana przez naszych lekarzy weterynarii i specjalistów ds. żywienia, Perfect Fit to karma, która łączy w sobie 5 korzyści zaspokajających podstawowe potrzeby wszystkich psów, niezależnie od ich wieku lub stylu życia dzięki unikalnej formule "Perfect Fit Total 5".

Zdrowy wzrost - optymalny poziom wapnia i fosforu, dostosowany do potrzeb młodych psów, aby wspierać ich zdrowy rozwój.
Prawidłowy rozwój mózgu - wspomaga rozwój mózgu dzięki zawartości DHA naturalnego pochodzenia, który jest obecny również w mleku matki.
Dopasowany kształt granulki - mniejszy rozmiar granulek dostosowany do szczęk psów małych i młodych psów małych ras.

Total 5
Silny układ odpornościowy - o zwiększonej zawartości witaminy E, manganu i cynku wspomagających naturalne mechanizmy obronne.
Pielęgnacja jamy ustnej - zawiera odpowiednie proporcje wapnia i fosforu, wspierając rozwój zdrowych zębów.
Zdrowe trawienie - wysokiej jakości białka i prebiotyki wspierają prawidłową florę bakteryjną jelit i ułatwiają trawienie.
Utrzymanie optymalnej wagi i kondycji - Nasze receptury opracowane tak, aby zapewnić Twojemu psu wszystkie substancje odżywcze i energię, których Twój pies potrzebuje, a jednocześnie sprzyjają utrzymaniu optymalnej wagi i kondycji organizmu.
Zdrowa skóra i sierść - Nasze receptury zawierają cynk i olej słonecznikowy, naturalne źródło kwasów tłuszczowych Omega-6, które pomagają odżywiać skórę i sierść Twojego psa.

Wszystkie receptury Perfect Fit zostały opracowane przez czołowych lekarzy weterynarii i specjalistów ds. żywienia z Centrum Żywienia Zwierząt Domowych w Waltham, aby zagwarantować w 100% pełnowartościowe, zbilansowane i nowoczesne żywienie.

  • zdrowy wzrost
  • prawidłowy rozwój mózgu
  • dopasowany kształt granulki
  • bogaty w kurczaka
  • bez dodatku sztucznych barwników

Karma pełnoporcjowa dla szczeniąt.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu