Perfect Fit Adult 1+ <10 kg Karma dla dorosłych psów 825 g

Perfect Fit Adult 1+ <10 kg Karma dla dorosłych psów 825 g
29
79
 
0,825 kg
36,11 zł/1 kg

Produkt niedostępny


Perfect Fit

Sucha karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów. Bogaty w Indyka

Perfect Fit to profesjonalne żywienie stworzone, aby pielęgnować młodzieńczy zapał Twojego psa przez całe jego życie. Opracowana przez naszych lekarzy weterynarii i specjalistów do spraw żywienia, unikalna formuła „Total 5" karmy Perfect Fit łączy w sobie 5 korzyści zdrowotnych zaspokajających 5 najbardziej podstawowych potrzeb wszystkich, psów niezależnie od ich wieku czy stylu życia.

Sensitive 1+
Wsparcie zdrowych jelit
Z dodatkiem prebiotyków wspierających prawidłową florę bakteryjną w jelitach. Wyprodukowano bez użycia pszenicy i soi, uznawanych za częste źródło dolegliwości trawiennych u wrażliwych psów.

Total 5
Silny układ odpornościowy - O zwiększonej zawartości witaminy E wspomagającej naturalne mechanizmy obronne.
Pielęgnacja jamy ustnej - Zawiera substancję czynną, która redukuje powstawanie kamienia nazębnego, pomagając zachować czyste zęby i zdrowe dziąsła.
Zdrowe trawienie - Wyjątkowej jakości białka wspierają procesy trawienne.
Optymalna kondycja i masa ciała - Nasze receptury zostały opracowane tak, aby zapewnić Twojemu psu wszystkie substancje odżywcze i energię, których potrzebuje, a jednocześnie sprzyjają utrzymaniu jego optymalnej kondycji i masy ciała.
Zdrowa skóra i sierść - Nasze receptury zawierają cynk i olej słonecznikowy, będące naturalnym źródłem kwasów tłuszczowych Omega 6, które pomagają odżywiać skórę i sierść Twojego psa.

  • wsparcie zdrowych jelit
  • bez pszenicy
  • bez soi
  • bogaty w indyka
  • bez dodatku sztucznych barwników
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu