Filtry

Marki

Przysmaki i dropsy

5 produktów w kategorii

z 1

Sortuj po:

Najpopularniejsze

Dreamies Karma uzupełniająca z pysznym kurczakiem 60 g
0,06 kg
68,17 zł/1 kg
4,09 zł
4,49 zł
PROMOCYJNA CENA
Dreamies Karma uzupełniająca z wyśmienitą wołowiną 60 g
0,06 kg
68,17 zł/1 kg
4,09 zł
4,49 zł
PROMOCYJNA CENA
Dreamies Karma uzupełniająca z wyśmienitą kaczką 60 g
0,06 kg
68,17 zł/1 kg
4,09 zł
4,49 zł
PROMOCYJNA CENA
Dreamies Karma uzupełniająca z wybornym łososiem 60 g
0,06 kg
68,17 zł/1 kg
4,09 zł
4,49 zł
PROMOCYJNA CENA
Dreamies Karma uzupełniająca z pysznym serem 60 g
0,06 kg
68,17 zł/1 kg
4,09 zł
4,49 zł
PROMOCYJNA CENA

z 1

Przysmaki i dropsy – urozmaicenie kociej diety

Zbudowanie więzi z pupilem i zdobycie jego zaufania wymaga sporych nakładów pracy. Wspólne spędzanie czasu na zabawach oraz rozpieszczanie zwierzaka smakołykami na pewno Ci to ułatwią. Pomocne będą także przysmaki i dropsy, które znajdziesz w naszej ofercie. Stanowią one doskonałe uzupełnienie codziennej diety i mogą być sposobem na zdobycie sympatii nowego domownika oraz pomoc w nauce sztuczek.

To nie jedyne korzyści, jakie niesie za sobą podawanie kotu smakołyków. Mają one dobroczynny wpływ na zdrowie i samopoczucie zwierzaka dzięki wysokiej zawartości witamin. Zapobiegną więc ich niedoborom i wspomogą prawidłowy rozwój Twojego kociego przyjaciela. Wyselekcjonowaliśmy najlepsze produkty dostępne na rynku, dlatego u nas znajdziesz jedynie przysmaki sprawdzonych marek, takich jak:

W asortymencie mamy smakołyki w formie paluszków, ciasteczek lub dropsów w wielu pysznych smakach. Twój kot może wybierać spośród łakoci z wołowiną, łososiem lub z dodatkiem drobiu. Dla najbardziej wybrednych kotów przygotowaliśmy przysmaki z pieczoną rybą i owocami morza, a także aromatyczne paszteciki o smaku szynki.

Dlaczego warto podawać kotu smakołyki?

Monotonna dieta może sprawić, że pupil straci zainteresowanie jedzeniem. Przysmak, jako dodatek do diety, będzie urozmaiceniem codziennego menu i zachętą do wspólnych zabaw. Dzięki smakołykom nauczysz też kota określonych zachowań, nagradzając go smakowitym paluszkiem lub dropsem. Podając pupilowi łakocie nie tylko sprawisz mu przyjemność, ale również zadbasz o jego zdrowie.