Pianki do golenia

 

Kategorie
Filtry

Marki

Znaleziono: 5 produktów

z 1

Sortuj po:

Najpopularniejsze

12
99
 
12,99 zł najniższa cena

0,2 l

64,95 zł/1 l

12
99
 
12,99 zł najniższa cena

0,2 l

64,95 zł/1 l

12
99
 
12,99 zł najniższa cena

0,2 l

64,95 zł/1 l

12
99
 
12,49 zł najniższa cena

0,2 l

64,95 zł/1 l

12
99
 
12,49 zł najniższa cena

0,2 l

64,95 zł/1 l

z 1

Pianki do golenia dla mężczyzn

Większość mężczyzn nie ma w swojej łazience zbyt wielu kosmetyków. Są jednak produkty, które wielu powinno dodać do kosmetyczki. Jednym z nich jest pianka do golenia, bez której usunięcie zarostu z brody, policzków i szyi byłoby maksymalnie niekomfortowe, a nawet bolesne, bo z dużym prawdopodobieństwem mogłoby spowodować podrażnienia skóry. Szeroki wybór kosmetyków do golenia, w tym pianki znanych i cenionych producentów, znajdziesz w sklepach Carrefour oraz na carrefour.pl.

Golenie zarostu – skuteczne sposoby na szybkie pozbycie się brody i wąsów

Golenie zarostu, zwłaszcza jeśli ma miejsce często np. co 2-3 dni może być uciążliwe. Częste zabiegi mogą podrażnić skórę twarzy i pogorszyć jej kondycję. Dobrze jest więc odpowiednio przygotować się do tego zabiegu. Jak? Kluczową rolę odgrywa dobrej jakości maszynka i kosmetyki, takie jak profesjonalna pianka do golenia, która ułatwi golenie i zapewni odpowiednią ochronę dla skóry twarzy.

Pianka do golenia męska – skuteczny sposób na gładką skórę

Czym właściwie jest pianka do golenia i co ją wyróżnia? Jest to kosmetyk znany od lat, po który bardzo chętnie sięgają mężczyźni w każdym wieku. Dedykowana jest Panom, którzy regularnie dbają o stan zarostu na twarzy i systematycznie się golą. Pianka do golenia ma lekką i przyjemną konsystencję i bardzo łatwo można zaaplikować ją na twarz. Stanowi doskonały tor do pracy dla maszynki, która będzie lekko się po niej ślizgać, nie powodując tarć. Słabej jakości produkty będą rzadsze, przez co mogą zbyt szybko spływać z twarzy. Lepiej wybrać więc jakościowy preparat, który będzie znacznie gęstszy i dobrze utrzyma się na policzkach.

Pianka do golenia dla mężczyzn to kosmetyk bardzo delikatny, który nie obciąży skóry twarzy. Dzięki lekkiej formule można z łatwością rozprowadzić go po twarzy, a potem zmyć zwykłą wodą. Nałożona na włoski potrafi skutecznie je zmiękczyć, dzięki czemu łatwiej je usunąć. Niewątpliwą zaletą jest fakt, że nie potrzeba żadnego doświadczenia w użyciu kosmetyków. Pianki mogą więc z powodzeniem posłużyć zarówno młodym mężczyznom, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z usuwaniem zarostu, jak i dojrzałym Panom, dla których golenie to już wieloletni rytuał.

Krem, a pianka do depilacji

Pianka do depilacji ma zupełnie inne działanie niż krem do golenia. Kremy mają w swoim składzie substancje, których zadaniem jest rozpuszczanie włosków, a nie ich zmiękczanie. Działają więc dogłębnie na owłosienie, skutecznie je likwidując. Minusem jest fakt, że w swoim składzie mają substancje chemiczne, których lepiej nie stosować zbyt często. Właśnie z tego względu to właśnie pianka, a nie krem polecane są do stosowania w przypadku regularnego i częstego golenia.

Jaka powinna być pianka do golenia dla mężczyzn?

Dobrej jakości pianka do golenia dla mężczyzn nie powinna zawierać alkoholu i innych substancji, które mogą działać na skórę drażniąco. Idealny produkt będzie z kolei zawierał produkty, które przyniosą skórze nawilżenie i ukojenie, a przy okazji będą sprzyjały szybkiej regeneracji.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu