Dania gotowe

Znaleziono: 9 produktów

Sortuj po:

Najpopularniejsze

10
50
 

0,4 kg

26,25 zł/1 kg

10
87
 

0,4 kg

27,18 zł/1 kg

10
00
 

0,4 kg

25,00 zł/1 kg

11
00
 

0,43 kg

25,58 zł/1 kg

10
99
 

0,4 kg

27,48 zł/1 kg

11
49
 

0,2 kg

57,45 zł/1 kg

11
99
 

0,2 kg

59,95 zł/1 kg

z 1

Dania gotowe – domowy obiad w kilka chwil

Brakuje Ci czasu na przygotowanie pełnowartościowego obiadu, a może wróciłeś zmęczony z pracy lub podróży i nie masz siły na gotowanie (lub w Twojej lodówce brakuje potrzebnych składników)? Rozwiązaniem tych problemów są gotowe obiady, które zastąpią Ci domowy posiłek. Wystarczy je tylko podgrzać według zaleceń producenta, wykorzystując do tego kuchenkę lub mikrofalówkę. W ciągu kilku minut na Twój stół trafi pożywny i pyszny obiad wykonany ze zdrowych składników.

Oferujemy potrawy bazujące na tradycyjnych recepturach – nie tylko kuchni polskiej, ale także z innych zakątków świata. Gotowe dania wykonywane są z najwyższej jakości surowców i pochodzą od cenionych producentów. Asortyment obejmuje produkty takich marek, jak:

W ofercie znajdziesz zestawy obiadowe ze schabowym i puree, filet z kurczaka z ziemniakami lub placki ziemniaczane z gulaszem. Przygotowaliśmy też propozycje dla miłośników kuchni włoskiej i staropolskie specjały, takie jak pierogi czy kluski.

Dania gotowe – pełne smaku i aromatu

Wprowadzamy do oferty jedynie produkty najwyższej jakości, co do których mamy pewność, że są smaczne i pełne wartości odżywczych. Decydując się na gotowe danie z asortymentu Carrefour, zamiast samodzielne przygotowanie obiadu, nie ryzykujesz, że odbije się to na Twoim zdrowiu. Wszystkie dostępne produkty bazują na świeżych, specjalnie wyselekcjonowanych warzywach, mięsie i dodatkach. Mogą więc stanowić alternatywę dla tradycyjnego obiadu w domu, pracy czy podczas wyjazdu. Jesteśmy pewni, że smaczne i zdrowe dania gotowe sprostają Twoim oczekiwaniom pod względem smaku i atrakcyjnych cen.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród