38496a07-71cb-4075-a413-679763e41c3c
Wróć do listy

Chwytak Magnetyczny Teleskopowy z Magnesem 79cm 6676

Oceń ten produkt jako pierwszy

Wróć do listy

Chwytak Magnetyczny Teleskopowy z Magnesem 79cm 6676

Oceń ten produkt jako pierwszy

  • TELESKOPOWE RAMIĘ – chwytak magnetyczny po rozłożeniu ma około 790 mm długości, dzięki czemu bez problemu wyciągniemy z jego pomocą metalowe elementy z każdego trudnodostępnego miejsca.
  • MOCNY MAGNES – chwytak magnetyczny posiada mocny magnes neodymowy, który doskonale przyciąga metalowe przedmioty i „trzyma je przy sobie”. Dzięki niemu łatwo podniesiemy śrubki z podłogi, bez konieczności schylania się.
  • ZACZEP DŁUGOPISOWY – uchwyt typu długopisowego z kieszonkowym uchwytem pozwoli na przypięcie chwytaka podczas pracy np. do spodni.
  • UNIWERSALNY W ZASTOSOWANIU – może być stosowany do wyciągania śrubek, nakrętek, gwoździ i innych metalowych narzędzi z trudnodostępnych miejsc. Może być również wykorzystany do podnoszenia i przenoszenia akcesoriów metalowych lub ich szukania, gdy zginęły
  • SPECYFIKACJA wymiary złożonego (dł/szer): 16,5/1,2cm maksymalna długość: 79cm waga: 32g waga z opakowaniem: 44g
szt.

O produkcie

CHWYTAK MAGNETYCZNY TELESKOPOWE RAMIĘ – chwytak magnetyczny po rozłożeniu ma około 790 mm długości, dzięki czemu bez problemu wyciągniemy z jego pomocą metalowe elementy z każdego trudnodostępnego miejsca. MOCNY MAGNES – chwytak magnetyczny posiada mocny magnes neodymowy, który doskonale przyciąga metalowe przedmioty i „trzyma je przy sobie”. Dzięki niemu łatwo podniesiemy śrubki z podłogi, bez konieczności schylania się. ZACZEP DŁUGOPISOWY – uchwyt typu długopisowego z kieszonkowym uchwytem pozwoli na przypięcie chwytaka podczas pracy np. do spodni. UNIWERSALNY W ZASTOSOWANIU – może być stosowany do wyciągania śrubek, nakrętek, gwoździ i innych metalowych narzędzi z trudnodostępnych miejsc. Może być również wykorzystany do podnoszenia i przenoszenia akcesoriów metalowych lub ich szukania, gdy zginęły. SPECYFIKACJA – wymiary złożonego (dł/szer): 16,5/2,1cm; maksymalna długość: 79cm; waga 32g SPECYFIKACJA wymiary złożonego (dł/szer): 16,5/1,2cm maksymalna długość: 79cm waga: 32g waga z opakowaniem: 44g Każdy, kto choć raz pracował w przydomowym warsztacie czy garażu lub musiał wykonać drobne naprawy w domu doskonale wie, że małe metalowe przedmioty lubią znikać w niewyjaśnionych okolicznościach lub wpadać samoistnie w miejsca, z których trudno je wyciągnąć. Taka już ich natura. Każdy, kto choć raz musiał przesuwać ciężkie meble lub rozkręcać pół silnika w poszukiwaniu jednej śrubki z pewnością doceni teleskopowy chwytak magnetyczny. Chwytak teleskopowy z magnesem sprawdzi się idealnie do użytku w ograniczonej przestrzeni. Bez problemu wyjmie nakrętkę zza pralki czy komory silnika i śrubkę z rury odpływowej czy zza szafki. Chwytak magnetyczny warsztatowy będzie idealny do wszystkich małych przedmiotów metalowych. Teleskopowy korpus chwytaka magnetycznego warsztatowego sprawia, że można go bez problemu schować w kieszeni spodni czy w skrzynce narzędziowej . Po rozłożeniu teleskopowego chwytaka magnetycznego otrzymamy długie na ok. 79 cm narzędzie, dzięki któremu bez problemu wyjmiemy małe, metalowe akcesoria z trudno dostępnych miejsc . Neodymowy magnes, jaki posiada chwytak magnetyczny warsztatowy doskonale przyciągnie wszystkie elementy metalowe i pomoże je podnieść i przenieść. Chwytak teleskopowy z magnesem sprawdzi się idealnie przy pracach montażowych do wyciągania śrubek, nakrętek, gwoździ z miejsc, do których ręka nie ma dostępu . Doskonale „szuka” również elementów, które zniknęły w niewyjaśnionych okolicznościach – wystarczy włożyć go za szafę, a wyjmiemy za chwilę różne zagubione skarby. Kod produktu: 6676
Marka
ISO TRADE

Sprzedawcy

Ocena ogólna
Zobacz pełną ocenę
8,99 zł

Kontakt z Carrefour

Jeśli masz pytanie dotyczące tego produktu, wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@carrefour.pl

Opinie klientów

Nikt jeszcze nie ocenił produktu. Jeśli kupiłeś ten produkt, zaloguj się i dodaj opinię. Dodaj opinię