7330a63b-2739-4d57-ba52-50c5ceb7ee47
Wróć do listy

Bezprzewodowy Pad Do Ps3 Bluetooth Game Kontroler 3689

Oceń ten produkt jako pierwszy

Wróć do listy

Bezprzewodowy Pad Do Ps3 Bluetooth Game Kontroler 3689

Oceń ten produkt jako pierwszy

  • BLUETOOTH - wyposażony jest w moduł Bluetooth 2.0 oraz wbudowaną baterię litowo-jonową, która umożliwia granie bez używania dołączonego kabla miniUSB.
  • ŁĄCZY SIĘ Z KOMPUTEREM - Kontroler posiada port miniUSB, dzięki czemu może zostać bezpośrednio podłączony do komputera bądź konsoli.
  • CZUJNIKI CIŚNIENIA - wbudowane czujniki ciśnienia dudnią i wibrują wraz z działaniami na ekranie, zapewniając bardziej ekscytującą grę.
  • 17 FUNKCYJNYCH PRZYCISKÓW – jest to pełnowartościowy pad, który obsługuje wszystkie dostępne na rynku gry.
  • SPECYFIKACJA – kolor: czarno-czerwony; łączność: bluetooth/mini USB; materiał: tworzywo; waga: 200g; wymiary (wys/szer/grub): 6/15/10cm
szt.

O produkcie

PAD BLUETOOTH DO PS3 BLUETOOTH - wyposażony jest w moduł Bluetooth 2.0 oraz wbudowaną baterię litowo-jonową, która umożliwia granie bez używania dołączonego kabla miniUSB. ŁĄCZY SIĘ Z KOMPUTEREM - Kontroler posiada port miniUSB, dzięki czemu może zostać bezpośrednio podłączony do komputera bądź konsoli. CZUJNIKI CIŚNIENIA - wbudowane czujniki ciśnienia dudnią i wibrują wraz z działaniami na ekranie, zapewniając bardziej ekscytującą grę. 17 FUNKCYJNYCH PRZYCISKÓW – jest to pełnowartościowy pad, który obsługuje wszystkie dostępne na rynku gry. SPECYFIKACJA – kolor: czarno-czerwony; łączność: bluetooth/mini USB; materiał: tworzywo; waga: 200g; wymiary (wys/szer/grub): 6/15/10cm SPECYFIKACJA łączność: bluetooth/ mini USB tryby pracy: analogowy/cyfrowy częstotliwość nadajnika: 2,4Ghz współpraca: PS3 ilość przycisków: 17 (2 w gałkach analogowych) zasilanie: wbudowany akumulator Li-ion ładowanie: za pomocą portu mini USB materiał: tworzywo waga: 200g WYMIARY (wys/szer/grub): 6x15x10cm Pad bluetooth do PS3. Świetnie się sprawdza przy wszystkich grach . Posiada podwójną wibrację , dzięki czemu odczucia podczas grania są bardziej realne. Wyposażony w dwa manipulatory typu analog z przyciskiem, które pozwalają na precyzyjne sterowanie w grach. Pad posiada wbudowane czujniki ruchu , które również są wykorzystywane w grach. 1. MANIPULATORY ANALOGOWE Ich zastosowanie pozwala na precyzyjne sterowanie w grach a wbudowane w nich przyciski rozszerzają zastosowanie pada. 2. PODWÓJNA WIBRACJA Dzięki niej poczujesz więcej przyjemności i realizmu. Wibracja dostosowuje swoją siłę do sytuacji w grze wideo. 3. 17 FUNKCYJNYCH PRZYCISKÓW Jest to pełnowartościowy pad, który obsługuje wszystkie dostępne na rynku gry. 4. CZUJNIKI RUCHU Pozwalają na kontrolowanie ruchu w grach poprzez przechylanie pada w 2 płaszczyznach (przód-tył oraz lewo-prawo). Kod produktu: 3689
Marka
ISO TRADE

Sprzedawcy

Ocena ogólna
Zobacz pełną ocenę
29,99 zł

Kontakt z Carrefour

Jeśli masz pytanie dotyczące tego produktu, wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@carrefour.pl

Opinie klientów

Nikt jeszcze nie ocenił produktu. Jeśli kupiłeś ten produkt, zaloguj się i dodaj opinię. Dodaj opinię